Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12 2017-11-12  
 1   Vytautas Šukys 
 Signė Borisenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Šukys, S.Borisenko      
 16       ->      
  [84] 17:50    V.Šukys, S.Borisenko    
 9   Arnas Pranevičius 
 Milena Bytautaitė 
    21:9  21:7 [15']    
[79] 17:05    N.Budrikas, T.Leonovič      
 8   Nojus Budrikas 
 Taja Leonovič 
  21:7  21:7 [16']      
    [127] 09:00    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė  
 5   Titas Žibūda 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
      21:18  17:21  22:20 [34']  
[80] 17:25    T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė      
 12   Rojus Ivanauskas 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  21:7  21:14 [16']      
  [85] 17:50    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė    
 13   Dominik Tankevič 
 Greta Vedrickaitė 
    21:14  21:17 [20']    
[81] 17:25    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė      
 4   Matas Mackevičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:3  21:10 [16']       1-a vieta
      [133] 09:30    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:17  21:16 [22']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [86] 17:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Faustas Pocius 
 Barbora Cirtautaitė 
    21:13  21:14 [21']    
[82] 17:25    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė      
 6   Mantas Jokubaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
  21:5  21:3 [13']      
    [128] 09:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Paulius Pocius 
 Kotryna Čyvaitė 
      21:13  21:13 [18']  
[83] 17:25    P.Pocius, K.Čyvaitė      
 10   Mantas Šatkauskas 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:17  24:22 [23']      
  [87] 17:50    M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 15         21:5  21:6 [14']    
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė      
 2   Markas Gedrimas 
 Monika Sukackaitė 
  ->    V.Šukys, S.Borisenko   3-a vieta
      [134] 09:30    M.Gedrimas, M.Sukackaitė
       M.Gedrimas, M.Sukackaitė   21:14  21:19 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, T.Leonovič    
    [129] 09:00    T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė  
     T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:12 [16']   5-a vieta
      [135] 09:30    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė
     M.Jokubaitis, V.Trakšelytė     21:17  21:8 [20']
    [130] 09:00    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė  
     P.Pocius, K.Čyvaitė   21:9  21:9 [18']  
         
         
       N.Budrikas, T.Leonovič   7-a vieta
      [136] 09:30    N.Budrikas, T.Leonovič
       P.Pocius, K.Čyvaitė   21:10  23:21 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pranevičius, M.Bytautaitė    
   A.Pranevičius, M.Bytautaitė   ->    
    [131] 09:20    D.Tankevič, G.Vedrickaitė  
   R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė     16:21  21:12  21:12 [32']  
  [88] 18:20    D.Tankevič, G.Vedrickaitė    
   D.Tankevič, G.Vedrickaitė   21:17  21:6 [16']     9-a vieta
      [137] 09:55    M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė
        21:14  21:17 [20']
   F.Pocius, B.Cirtautaitė    
   F.Pocius, B.Cirtautaitė   ->    
    [132] 09:20    M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė  
   M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė     21:10  21:8 [15']  
   M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė    
    ->    
         
       A.Pranevičius, M.Bytautaitė   11-a vieta
     
       F.Pocius, B.Cirtautaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė  
     R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė   ->   13-a vieta
       R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.