Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Dalius Juodsnukis    Dėl 1-16 vietos        
 D.Juodsnukis        
 32       ->        
  [155] 18:20   D.Juodsnukis      
 17   Darius Kairys      14:12  11:7  15:13 [27']      
[142] 17:40   D.Kairys        
 16   Adomas Kovarskas    12:10  11:5  11:3 [21']        
    [169] 19:20   D.Juodsnukis    
 9   Aurimas Kamantauskas        11:1  12:10  11:9 [20']    
 A.Kamantauskas        
 24       ->        
  [156] 18:40   A.Vilčinskas      
 25         11:7  12:14  11:7  11:6 [23']      
 A.Vilčinskas        
 8   Audrius Vilčinskas    ->        
      [189] 20:20   D.Juodsnukis  
 5   Česlovas Ramanauskas          5:11  8:11  11:9  12:10  11:5 [36']  
 Č.Ramanauskas        
 28       ->        
  [157] 18:40   Č.Ramanauskas      
 21   Vaidas Turolevičius      14:12  11:7  5:11  10:12  11:9 [31']      
[143] 17:40   V.Turolevičius        
 12   Augustas Valatka    10:12  11:7  11:9  13:11 [24']        
    [170] 19:20   P.Balaišis    
 13   Deivydas Žilinskas        14:15  11:8  11:9  11:6 [32']    
[144] 18:00   D.Žilinskas        
 20   Tomas Grigas    13:11  11:9  14:12 [31']        
  [158] 18:40   P.Balaišis      
 29         11:4  11:6  11:8 [16']      
 P.Balaišis        
 4   Pijus Balaišis    ->         1-a vieta
        [201] 21:00   D.Juodsnukis
 3   Virgilijus Balaišis            11:9  11:9  11:9 [22']
 V.Balaišis        
 30       ->        
  [159] 18:40   A.Montrimas      
 19   Gytis Celencevičius      8:11  14:15  15:14  11:7  11:5 [34']      
[145] 18:00   A.Montrimas        
 14   Andrius Montrimas    9:11  11:9  11:8  11:6 [24']        
    [171] 19:20   A.Montrimas    
 11   Darius Mieliauskas        11:8  11:9  8:11  11:8 [25']    
[146] 18:00   G.Siva        
 22   Gobinath Siva    11:7  11:8  11:9 [20']        
  [160] 18:40   A.Rimkus      
 27         15:14  11:9  12:10 [23']      
 A.Rimkus        
 6   Albertas Rimkus    ->        
      [190] 20:20   A.Montrimas  
 7   Steponas Januška          11:1  11:4  11:6 [20']  
 S.Januška        
 26       ->        
  [161] 18:40   M.Brazauskas      
 23         11:6  13:11  11:7 [25']      
[147] 18:00   M.Brazauskas        
 10   Marius Brazauskas    ->        
    [172] 19:20   M.Brazauskas    
 15   Juozas Adomaitis        9:11  13:11  6:11  11:6  13:11 [39']    
[148] 18:00   J.Adomaitis        
 18   Vidas Pilvinis    11:5  12:10  8:11  5:11  15:13 [43']      P.Balaišis   3-a vieta
  [162] 19:00   A.Meškinis   [202] 21:00   M.Brazauskas
 31         11:9  7:11  7:11  14:12  11:9 [30']    M.Brazauskas   9:11  11:8  9:11  13:11  11:6 [45']
 A.Meškinis        
 2   Aurimas Meškinis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Vilčinskas    
      [191] 20:20   A.Vilčinskas  
       Č.Ramanauskas   11:2  12:14  5:11  12:10  11:5 [30']   5-a vieta
        [203] 21:00   A.Meškinis
       A.Rimkus     11:4  11:6  9:11  11:5 [19']
      [192] 20:40   A.Meškinis  
       A.Meškinis   11:8  9:11  11:7  11:9 [21']  
           
           
         Č.Ramanauskas   7-a vieta
       
         A.Rimkus   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Kairys      
    [173] 19:20   D.Kairys    
     A.Kamantauskas   11:5  13:11  9:11  11:2 [22']    
      [193] 20:40   D.Kairys  
     V.Turolevičius     11:5  11:5  11:8 [19']  
    [174] 19:40   D.Žilinskas    
     D.Žilinskas   12:10  9:11  9:11  11:8  12:10 [32']     9-a vieta
        [204] 21:20   J.Adomaitis
     V.Balaišis       6:11  11:7  8:11  11:8  11:8 [29']
    [175] 19:40   G.Siva    
     G.Siva   11:7  13:11  11:3 [20']    
      [194] 20:40   J.Adomaitis  
     S.Januška     8:11  4:11  11:3  12:10  11:8 [29']  
    [176] 19:40   J.Adomaitis    
     J.Adomaitis   6:11  11:8  11:8  11:8 [23']    
           
         D.Žilinskas   11-a vieta
       
         G.Siva   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kamantauskas    
       
       V.Turolevičius   ->   13-a vieta
       
       V.Balaišis     ->
       
       S.Januška   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
     A.Kovarskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [195] 20:40   A.Valatka  
        11:7  11:7  3:11  11:4 [21']  
   A.Valatka      
   A.Valatka   ->      
    [177] 19:40   A.Valatka    
   T.Grigas     11:6  7:11  11:7  14:12 [24']    
   T.Grigas      
    ->       17-a vieta
        [205] 21:20   D.Mieliauskas
          15:13  12:10  11:9 [20']
   G.Celencevičius      
   G.Celencevičius   ->      
    [178] 19:40   D.Mieliauskas    
   D.Mieliauskas     11:9  11:6  12:10 [23']    
   D.Mieliauskas      
    ->      
      [196] 20:40   D.Mieliauskas  
        8:11  11:6  11:4  6:11  11:7 [33']  
   .      
    ->      
    [179] 19:40   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis     ->    
   V.Pilvinis      
    ->    A.Kovarskas   19-a vieta
       
         V.Pilvinis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Grigas  
       T.Grigas   ->   21-a vieta
       
       G.Celencevičius     ->
       G.Celencevičius  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
    [180] 20:00   .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
    [181] 20:00   .    
      ->    
       .  
        ->  
    [182] 20:00   .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.