Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Salvijus Stravinskas 
 Evaldas Čižinauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Stravinskas, E.Čižinauskas      
 16       ->      
  [30] 11:20   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 9   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
    11:9  11:6  4:11  14:12 [27']    
[6] 10:00   D.Juodsnukis, P.Jūras      
 8   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  11:7  11:6  6:11  11:9 [25']      
    [54] 13:00   D.Juodsnukis, P.Jūras  
 5   Steponas Januška 
 Vidas Martinkus 
      11:7  11:8  8:11  11:3 [25']  
[7] 10:20   S.Januška, V.Martinkus      
 12   Saulius Eibukas 
 Vilimas Šimkus 
  11:7  11:3  11:6 [19']      
  [31] 11:40   S.Januška, V.Martinkus    
 13   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
    11:7  11:2  11:8 [19']    
[8] 10:20   A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 4   Mantas Dyburis 
 Remigijus Šimonis 
  12:10  12:14  11:8  10:12  11:8 [34']       1-a vieta
      [73] 14:00   D.Juodsnukis, P.Jūras
 3   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
        11:8  10:12  11:3  11:9 [29']
[9] 10:20   G.Siva, R.Vizgirda      
 14   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
  11:9  5:11  11:4  11:8 [25']      
  [32] 11:40   P.Balaišis, V.Balaišis    
 11   Oridijus Čaplikas 
 Agnius Vobolis 
    11:4  11:7  11:8 [17']    
[10] 10:20   P.Balaišis, V.Balaišis      
 6   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
  11:4  11:7  11:5 [17']      
    [55] 13:00   A.Meškinis, A.Brazauskas  
 7   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      13:11  11:4  11:9 [19']  
[11] 10:20   S.Galentas, A.Jachontovas      
 10   Edmundas Petrošius 
 Mantas Zinkevičius 
  11:6  11:6  11:7 [20']      
  [33] 11:40   A.Meškinis, A.Brazauskas    
 15         8:11  11:9  11:8  15:14 [32']    
 A.Meškinis, A.Brazauskas      
 2   Aurimas Meškinis 
 Audrius Brazauskas 
  ->    S.Januška, V.Martinkus   3-a vieta
      [74] 14:00   S.Januška, V.Martinkus
       P.Balaišis, V.Balaišis   11:6  11:6  11:8 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, E.Čižinauskas    
    [56] 13:00   S.Stravinskas, E.Čižinauskas  
     A.Vilčinskas, A.Rimkus   11:6  11:8  11:6 [20']   5-a vieta
      [75] 14:00   S.Stravinskas, E.Čižinauskas
     G.Siva, R.Vizgirda     11:7  11:8  11:6 [21']
    [57] 13:00   S.Galentas, A.Jachontovas  
     S.Galentas, A.Jachontovas   11:7  11:6  14:12 [27']  
         
         
       A.Vilčinskas, A.Rimkus   7-a vieta
     
       G.Siva, R.Vizgirda   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->    
    [58] 13:00   M.Dyburis, R.Šimonis  
   S.Eibukas, V.Šimkus     9:11  11:3  11:9  11:7 [28']  
  [34] 11:40   M.Dyburis, R.Šimonis    
   M.Dyburis, R.Šimonis   11:5  11:7  5:11  11:6 [22']     9-a vieta
      [76] 14:00   J.Gatelis, D.Kubilius
   J.Gatelis, D.Kubilius       15:14  12:10  11:2 [33']
  [35] 11:40   J.Gatelis, D.Kubilius    
   O.Čaplikas, A.Vobolis   11:6  11:4  11:6 [18']    
    [59] 13:00   J.Gatelis, D.Kubilius  
   E.Petrošius, M.Zinkevičius     11:2  11:7  11:9 [18']  
   E.Petrošius, M.Zinkevičius    
    ->    
         
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   11-a vieta
     
       E.Petrošius, M.Zinkevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas, V.Šimkus  
     S.Eibukas, V.Šimkus   ->   13-a vieta
     
     O.Čaplikas, A.Vobolis     ->
     O.Čaplikas, A.Vobolis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.