Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Puchova, J.Žibūdienė    
 8       ->    
  [44] 12:20   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5   Birutė Baranauskaitė ,   Laima Chomskytė      10:12  5:11  11:9  13:11  11:7 [35']  
[20] 11:00   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 4   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    11:2  11:6  11:9 [22']    1-a vieta
    [66] 13:40   J.Puchova, J.Žibūdienė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Jurgita Bilienė        11:7  11:7  14:12 [12']
[21] 11:00   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    13:11  11:7  11:7 [22']    
  [45] 12:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
 7   Žydrė Dočkienė ,   Monika Žiūkaitė      15:14  11:4  9:11  8:11  11:7 [36']  
[22] 11:00   J.Vadeikienė, A.Kasparavičienė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Aldona Kasparavičienė    9:11  11:3  9:11  11:5  11:8 [29']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [67] 13:40   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   J.Vadeikienė, A.Kasparavičienė   11:5  8:11  12:14  11:6  11:7 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   ->  5-a vieta
    [68] 13:40   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
   A.Bačkaitienė, J.Bilienė     12:10  11:3  10:12  11:5 [17']
  [46] 12:20   Ž.Dočkienė, M.Žiūkaitė  
   Ž.Dočkienė, M.Žiūkaitė   11:9  11:5  5:11  9:11  11:9 [32']  
       
       
     7-a vieta
     A.Bačkaitienė, J.Bilienė
     A.Bačkaitienė, J.Bilienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.