Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė   Dėl 1-4 vietų    
[94] 15:00   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 8   Laimonas Vaškevičius ,   Asta Bačkaitienė    11:9  12:10  5:11  11:9 [30']    
  [115] 16:20   T.Raila, G.Railaitė  
 5   Tautvydas Raila ,   Gintautė Railaitė      11:5  5:11  11:5  5:11  11:7 [13']  
[95] 15:00   T.Raila, G.Railaitė    
 4   Evaldas Bradūnas ,   Laura Januškevičienė    11:9  6:11  11:9  11:4 [20']    1-a vieta
    [131] 17:00   B.Vaškevičius, I.Gaidė
 3   Benas Vaškevičius ,   Ieva Gaidė        11:8  7:11  12:10  11:8 [24']
[96] 15:20   B.Vaškevičius, I.Gaidė    
 6   Marijus Stankevičius ,   Ramunė Petrošienė    11:8  11:6  11:7 [19']    
  [116] 16:20   B.Vaškevičius, I.Gaidė  
 7   Audrius Brazauskas ,   Neringa Brazauskienė      11:3  11:9  11:6 [16']  
[97] 15:20   N.Kijauskas, T.Rakauskaitė    
 2   Nidas Kijauskas ,   Toma Rakauskaitė    11:8  11:8  11:6 [19']    
     
     A.Kordušas, I.Petrulaitienė  3-a vieta
  [132] 17:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
   N.Kijauskas, T.Rakauskaitė   15:13  8:11  11:5  8:11  11:7 [34']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
  [117] 16:20   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
   E.Bradūnas, L.Januškevičienė   15:13  10:12  11:6  8:11  11:8 [30']  5-a vieta
    [133] 17:20   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė
   M.Stankevičius, R.Petrošienė     11:4  11:6  11:7 [19']
  [118] 16:20   A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė   13:15  11:3  15:13  11:5 [26']  
       
       
     E.Bradūnas, L.Januškevičienė  7-a vieta
   
     M.Stankevičius, R.Petrošienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.