Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [163] 19:00   M.Šames    
 9   Klaidas Drevinskas      11:2  11:4  11:5 [19']    
[149] 18:00   A.Sutkus      
 8   Ailantas Sutkus    11:9  11:9  14:15  11:9 [32']      
    [183] 20:00   M.Šames  
 5   Linas Supronas        11:8  11:4  11:5 [23']  
[150] 18:20   L.Supronas      
 12   Mantas Maulė    3:11  11:9  11:5  6:11  11:6 [33']      
  [164] 19:00   T.Raila    
 13   Harmeet Singh      11:7  11:9  11:8 [21']    
[151] 18:20   T.Raila      
 4   Tautvydas Raila      B/Ž       1-a vieta
      [197] 20:40   M.Šames
 3   Ramūnas Bilius          11:6  11:1  11:6 [16']
[152] 18:20   R.Bilius      
 14   Anant Thapliyal    11:6  11:5  11:8 [15']      
  [165] 19:00   R.Bilius    
 11   Mindaugas Trybas      11:9  11:9  11:7 [18']    
[153] 18:20   T.Tiškus      
 6   Tomas Tiškus    12:10  11:5  11:3 [21']      
    [184] 20:00   R.Bilius  
 7   Tadas Supronas        11:6  10:12  11:7  11:6 [23']  
[154] 18:20   T.Supronas      
 10   Paulius Nevedomskis    11:1  11:3  11:5 [17']      
  [166] 19:00   B.Vaškevičius    
 15         11:4  11:4  12:10 [16']    
 B.Vaškevičius      
 2   Benas Vaškevičius    ->    T.Raila   3-a vieta
      [198] 21:00   T.Raila
       B.Vaškevičius   11:9  11:8  9:11  14:12 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sutkus    
    [185] 20:00   L.Supronas  
     L.Supronas   11:8  9:11  12:10  11:4 [31']   5-a vieta
      [199] 21:00   L.Supronas
     T.Tiškus     11:7  11:6  11:6 [20']
    [186] 20:20   T.Tiškus  
     T.Supronas   12:10  13:15  11:8  11:5 [31']  
         
         
       A.Sutkus   7-a vieta
     
       T.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Drevinskas    
   K.Drevinskas   ->    
    [187] 20:20   M.Maulė  
   M.Maulė     11:5  2:11  11:7  11:9 [23']  
  [167] 19:00   M.Maulė    
   H.Singh     B/Ž     9-a vieta
      [200] 21:00   M.Maulė
   A.Thapliyal         B/Ž
  [168] 19:20   A.Thapliyal    
   M.Trybas   11:0    
    [188] 20:20   A.Thapliyal  
   P.Nevedomskis       B/Ž  
   P.Nevedomskis    
    ->    
         
       K.Drevinskas   11-a vieta
     
       P.Nevedomskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     H.Singh  
     H.Singh   ->   13-a vieta
       M.Trybas
     M.Trybas       B/Ž
     M.Trybas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    MD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.