Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO RUDUO, Data: 2017-09-16, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Živilė Šeškevičienė 
21
13
21
19
 26'
21
11
21
16
 23'
21
9
21
9
 20'
126/77
49
3
1
2 Sandra Damaškaitė 
 Eglė Galentaitė 
13
21
19
21
 26'
21
10
21
11
 21'
21
15
21
11
 24'
116/89
27
2
2
3 Zita Valancevičienė 
 Justė Kažanauskaitė 
11
21
16
21
 23'
10
21
11
21
 21'
21
23
21
13
21
14
 39'
111/134
-23
1
3
4 Žydrė Dočkienė 
 Birutė Baranauskaitė 
9
21
9
21
 20'
15
21
11
21
 24'
23
21
13
21
14
21
 39'
94/147
-53
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelija Pakšytė 
 Veslava Tankevič 
17
21
20
22
 26'
21
10
21
14
 21'
79/67
12
1
2
2 Giedrė Dapkuvienė 
 Jelena Ramaneckienė 
21
17
22
20
 26'
21
8
21
17
 22'
85/62
23
2
1
3 Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
10
21
14
21
 21'
8
21
17
21
 22'
49/84
-35
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Živilė Šeškevičienė  
[80] 15:40   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė
 4    Giedrė Dapkuvienė,  Jelena Ramaneckienė   21:19  21:16 [26']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Aurelija Pakšytė,  Veslava Tankevič  
[81] 15:40   A.Pakšytė, V.Tankevič
 3    Sandra Damaškaitė,  Eglė Galentaitė   16:21  21:18  21:14 [35']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Zita Valancevičienė,  Justė Kažanauskaitė  
[82] 15:40   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė
 6    Neringa Brazauskienė,  Toma Rakauskaitė   24:26  22:20  21:18 [37']
   



 
   7-a vieta
 7    Žydrė Dočkienė,  Birutė Baranauskaitė  
 Ž.Dočkienė, B.Baranauskaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.