Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO RUDUO, Data: 2017-09-16, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   M.Dagilis, A.Pakšytė      
 16   Saulius Eibukas 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:4  21:7 [18']      
  [9] 10:25   M.Dagilis, A.Pakšytė    
 9   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
    21:19  21:15 [26']    
[2] 10:00   L.Supronas, T.Urbonienė      
 8   Linas Supronas 
 Tanita Urbonienė 
  28:26  22:20 [30']      
    [17] 10:55   M.Dagilis, A.Pakšytė  
 5   Ramūnas Kavaliauskas 
 Veslava Tankevič 
      21:13  24:26  21:11 [35']  
[3]  R.Kavaliauskas, V.Tankevič      
 12   Vygantas Garmus 
 Zita Valancevičienė 
  21:17  21:12 [26']      
  [10] 10:25   R.Kavaliauskas, V.Tankevič    
 13   Benas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:18  21:19 [26']    
[4] 10:00   E.Bradūnas, T.Rakauskaitė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Toma Rakauskaitė 
  23:21  23:21 [30']       1-a vieta
      [25] 11:55   M.Dagilis, A.Pakšytė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Eglė Galentaitė 
        21:9  21:9 [13']
[5] 10:00   T.Vaškevičius, E.Galentaitė      
 14   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:11  21:15 [27']      
  [11] 10:25   T.Vaškevičius, E.Galentaitė    
 11   Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:15  23:21 [23']    
[6] 10:00   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 6   Arūnas Morkūnas 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:15  21:15 [24']      
    [18] 10:55   T.Vaškevičius, E.Galentaitė  
 7   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
      21:11  21:14 [21']  
[7] 10:25   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 10   Marijus Stankevičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:12  21:13 [25']      
  [12] 10:25   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 15   Tomas Lukoševičius 
 Jolanta Treinytė 
    16:21  21:18  22:20 [30']    
[8] 10:25   N.Kijauskas, S.Damaškaitė      
 2   Nidas Kijauskas 
 Sandra Damaškaitė 
  21:13  21:4 [21']    R.Kavaliauskas, V.Tankevič   3-a vieta
      [26] 11:55   R.Kavaliauskas, V.Tankevič
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   14:21  21:11  21:19 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas, T.Urbonienė    
    [19] 11:25   E.Bradūnas, T.Rakauskaitė  
     E.Bradūnas, T.Rakauskaitė   22:20  21:16 [27']   5-a vieta
      [27] 11:55   E.Bradūnas, T.Rakauskaitė
     L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė     21:12  19:21  23:21 [34']
    [20] 11:25   N.Kijauskas, S.Damaškaitė  
     N.Kijauskas, S.Damaškaitė   21:11  21:14 [22']  
         
         
       L.Supronas, T.Urbonienė   7-a vieta
      [28] 11:55   L.Supronas, T.Urbonienė
       L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   21:19  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   S.Eibukas, B.Baranauskaitė      
  [13] 10:55   A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:16  21:7 [24']    
    [21] 11:25   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
   V.Garmus, Z.Valancevičienė     21:8  21:16 [20']  
  [14] 10:55   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė   21:8  15:21  21:9 [30']     9-a vieta
      [29] 11:55   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
   A.Nareika, K.Nareikienė       21:18  21:19 [30']
  [15] 10:55   A.Morkūnas, Ž.Šeškevičienė    
   A.Morkūnas, Ž.Šeškevičienė   21:8  21:5 [26']    
    [22] 11:25   A.Morkūnas, Ž.Šeškevičienė  
   M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė     21:10  21:14 [29']  
  [16] 10:55   M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė    
   T.Lukoševičius, J.Treinytė   21:18  21:19 [26']    
         
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   11-a vieta
      [30] 11:55   A.Brazauskas, N.Brazauskienė
       M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė   21:7  22:20 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė    
    [23] 11:25   V.Garmus, Z.Valancevičienė  
     V.Garmus, Z.Valancevičienė   21:13  21:13 [23']   13-a vieta
      [31] 12:20   V.Garmus, Z.Valancevičienė
     A.Nareika, K.Nareikienė     21:16  21:11 [27']
    [24] 11:25   A.Nareika, K.Nareikienė  
     T.Lukoševičius, J.Treinytė   13:21  21:11  21:12 [33']  
         
         
       S.Eibukas, B.Baranauskaitė   15-a vieta
      [32] 12:20   S.Eibukas, B.Baranauskaitė
       T.Lukoševičius, J.Treinytė   17:21  21:19  21:11 [33']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.