Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2017-10-21, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Arūnas Morkūnas 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Dagilis, A.Morkūnas        
 32       ->        
  [108] 14:40   M.Dagilis, A.Morkūnas      
 17   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
    21:11  21:5 [18']      
[91] 13:45   M.Dyburis, A.Švarplys        
 16   Mantas Dyburis 
 Andrius Švarplys 
  21:16  21:16 [24']        
    [136] 16:00   M.Dagilis, A.Morkūnas    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
      18:21  21:19  26:24 [42']    
 M.Palubinskas, P.Palubinskas        
 24       ->        
  [109] 14:40   A.Kordušas, A.Kvedarauskas      
 25         21:12  21:14 [26']      
 A.Kordušas, A.Kvedarauskas        
 8   Andrius Kordušas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  ->        
      [160] 16:55   M.Dagilis, A.Morkūnas  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
        21:14  10:21  23:21 [36']  
 E.Bradūnas, N.Kijauskas        
 28       ->        
  [110] 14:40   E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 21         21:16  21:18 [25']      
 G.Tamašauskas, L.Vaškevičius        
 12   Gytis Tamašauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->        
    [137] 16:00   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 13   Darius Kubilius 
 Mantas Zinkevičius 
      27:25  21:14 [32']    
[92] 13:45   D.Kubilius, M.Zinkevičius        
 20   Aringas Trimakas 
 Artūras Žvilauskas 
  21:17  10:21  21:9 [36']        
  [111] 14:40   V.Garmus, T.Vaškevičius      
 29         21:12  21:12 [22']      
 V.Garmus, T.Vaškevičius        
 4   Vygantas Garmus 
 Tomas Vaškevičius 
  ->         1-a vieta
        [176] 17:50   M.Dagilis, A.Morkūnas
 3   Karolis Reimeris 
 Karolis Šemeta 
          21:13  21:18 [23']
 K.Reimeris, K.Šemeta        
 30       ->        
  [112] 14:40   K.Reimeris, K.Šemeta      
 19   Ramūnas Makutėnas 
 Marius Paulauskas 
    21:16  21:15 [19']      
[93] 13:45   R.Makutėnas, M.Paulauskas        
 14   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  13:21  21:19  21:17 [34']        
    [138] 16:00   K.Reimeris, K.Šemeta    
 11   Virgilijus Balaišis 
 Audrius Brazauskas 
      21:17  21:10 [23']    
 V.Balaišis, A.Brazauskas        
 22       ->        
  [113] 14:40   T.Supronas, T.Tiškus      
 27         21:14  19:21  21:19 [40']      
 T.Supronas, T.Tiškus        
 6   Tadas Supronas 
 Tomas Tiškus 
  ->        
      [161] 16:55   K.Reimeris, K.Šemeta  
 7   Audrius Kepežinskas 
 Arūnas Petkevičius 
        21:13  21:18 [27']  
 A.Kepežinskas, A.Petkevičius        
 26       ->        
  [114] 15:05   A.Kepežinskas, A.Petkevičius      
 23         21:9  17:21  21:17 [28']      
 P.Nevedomskis, M.Trybas        
 10   Paulius Nevedomskis 
 Mindaugas Trybas 
  ->        
    [139] 16:00   A.Kepežinskas, A.Petkevičius    
 15   Andžej Mackevič 
 Artiom Nikitin 
      19:21  21:12  21:17 [38']    
[94] 14:10   A.Mackevič, A.Nikitin        
 18   Romanas Chomskis 
 Donatas Rumšys 
  21:17  19:21  21:12 [33']      E.Bradūnas, N.Kijauskas   3-a vieta
  [115] 15:05   M.Stankevičius, B.Vaškevičius   [177] 17:50   E.Bradūnas, N.Kijauskas
 31         21:10  21:16 [20']    A.Kepežinskas, A.Petkevičius   21:15  19:21  21:13 [39']
 M.Stankevičius, B.Vaškevičius        
 2   Marijus Stankevičius 
 Benas Vaškevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kordušas, A.Kvedarauskas    
      [162] 16:55   V.Garmus, T.Vaškevičius  
       V.Garmus, T.Vaškevičius   21:13  16:21  21:17 [40']   5-a vieta
        [178] 17:50   V.Garmus, T.Vaškevičius
       T.Supronas, T.Tiškus     21:18  21:14 [27']
      [163] 16:55   M.Stankevičius, B.Vaškevičius  
       M.Stankevičius, B.Vaškevičius   21:16  20:22  21:18 [39']  
           
           
         A.Kordušas, A.Kvedarauskas   7-a vieta
        [179] 17:50   A.Kordušas, A.Kvedarauskas
         T.Supronas, T.Tiškus   21:14  21:14 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Dyburis, A.Švarplys      
    [140] 16:00   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
     M.Palubinskas, P.Palubinskas   20:22  21:15  21:13 [37']    
      [164] 17:25   G.Tamašauskas, L.Vaškevičius  
     G.Tamašauskas, L.Vaškevičius     21:15  21:17 [24']  
    [141] 16:00   G.Tamašauskas, L.Vaškevičius    
     D.Kubilius, M.Zinkevičius   21:13  21:10 [25']     9-a vieta
        [180] 17:50   G.Tamašauskas, L.Vaškevičius
     R.Makutėnas, M.Paulauskas       21:9  22:20 [25']
    [142] 16:00   V.Balaišis, A.Brazauskas    
     V.Balaišis, A.Brazauskas   21:11  21:16 [27']    
      [165] 17:25   P.Nevedomskis, M.Trybas  
     P.Nevedomskis, M.Trybas     21:13  21:16 [23']  
    [143] 16:00   P.Nevedomskis, M.Trybas    
     A.Mackevič, A.Nikitin   19:21  21:16  21:18 [34']    
           
         M.Palubinskas, P.Palubinskas   11-a vieta
        [181] 17:50   V.Balaišis, A.Brazauskas
         V.Balaišis, A.Brazauskas   21:19  18:21  21:18 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dyburis, A.Švarplys    
      [166] 17:25   D.Kubilius, M.Zinkevičius  
       D.Kubilius, M.Zinkevičius   24:26  21:19  21:19 [37']   13-a vieta
        [182] 17:50   D.Kubilius, M.Zinkevičius
       R.Makutėnas, M.Paulauskas     21:16  21:14 [23']
      [167] 17:25   R.Makutėnas, M.Paulauskas  
       A.Mackevič, A.Nikitin   14:21  21:11  21:15 [29']  
           
           
         M.Dyburis, A.Švarplys   15-a vieta
        [183] 17:50   M.Dyburis, A.Švarplys
    Dėl 17-32 vietos      A.Mackevič, A.Nikitin   11:21  21:18  21:12 [31']
         
   P.Levickas, I.Lukoševičius      
   P.Levickas, I.Lukoševičius   ->      
     P.Levickas, I.Lukoševičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [116] 15:05   A.Trimakas, A.Žvilauskas  
        21:17  12:21  21:9 [28']  
   .      
    ->      
     A.Trimakas, A.Žvilauskas    
   A.Trimakas, A.Žvilauskas     ->    
   A.Trimakas, A.Žvilauskas      
    ->       17-a vieta
        [144] 16:30   A.Trimakas, A.Žvilauskas
          16:21  21:15  21:19 [39']
   S.Galentas, A.Jachontovas      
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->      
     S.Galentas, A.Jachontovas    
      ->    
   .      
    ->      
      [117] 15:05   R.Chomskis, D.Rumšys  
        12:21  21:12  21:12 [31']  
   .      
    ->      
     R.Chomskis, D.Rumšys    
   R.Chomskis, D.Rumšys     ->    
   R.Chomskis, D.Rumšys      
    ->    P.Levickas, I.Lukoševičius   19-a vieta
        [145] 16:30   S.Galentas, A.Jachontovas
         S.Galentas, A.Jachontovas   21:18  22:24  21:12 [34']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.