Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2017-10-21, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė        
 32       ->        
  [17] 10:25   P.Nevedomskis, I.Vidzėnienė      
 17   Sigitas Galentas 
 Dalia Bogatko 
    17:21  21:7  24:22 [31']      
[1] 10:00   P.Nevedomskis, I.Vidzėnienė        
 16   Paulius Nevedomskis 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:7  21:8 [20']        
    [37] 11:15   P.Nevedomskis, I.Vidzėnienė    
 9   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
      21:7  18:21  21:16 [32']    
[2] 10:00   J.Seniūnas, J.Kareckienė        
 24   Eduard Goss 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:19  21:11 [28']        
  [18] 10:25   R.Chomskis, L.Chomskytė      
 25         21:16  21:12 [26']      
 R.Chomskis, L.Chomskytė        
 8   Romanas Chomskis 
 Laima Chomskytė 
  ->        
      [57] 12:10   D.Rumšys, J.Treinytė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
        21:13  21:16 [22']  
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 28       ->        
  [19] 10:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 21   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
    21:15  23:21 [23']      
[3] 10:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 12   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:16  21:11 [28']        
    [38] 11:15   D.Rumšys, J.Treinytė    
 13   Tadas Jarutis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:14  21:12 [20']    
[4] 10:00   V.Kemežys, D.Radzevičienė        
 20   Vitalijus Kemežys 
 Diana Radzevičienė 
  13:21  23:21  21:14 [39']        
  [20] 10:25   D.Rumšys, J.Treinytė      
 29         18:21  21:12  21:9 [31']      
 D.Rumšys, J.Treinytė        
 4   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  ->         1-a vieta
        [77] 13:15   M.Trybas, S.Čalkina
 3   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
          21:11  21:15 [20']
 M.Trybas, S.Čalkina        
 30       ->        
  [21] 10:50   M.Trybas, S.Čalkina      
 19   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    21:9  21:9 [18']      
[5] 10:00   A.Meškinis, V.Guseva        
 14   Aurimas Meškinis 
 Viktorija Guseva 
  21:12  22:20 [23']        
    [39] 11:15   M.Trybas, S.Čalkina    
 11   Vilimas Šimkus 
 Žydrė Dočkienė 
      21:8  21:16 [21']    
[6] 10:00   V.Stončius, K.Poškutė        
 22   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:14  17:21  21:13 [38']        
  [22] 10:50   D.Kubilius, R.Bubulienė      
 27         19:21  21:17  21:17 [36']      
 D.Kubilius, R.Bubulienė        
 6   Darius Kubilius 
 Rūta Bubulienė 
  ->        
      [58] 12:10   M.Trybas, S.Čalkina  
 7   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
        21:8  21:11 [18']  
 K.Jucys, B.Baranauskaitė        
 26       ->        
  [23] 10:50   T.Lukoševičius, K.Ragalevičiūtė      
 23   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    21:12  17:21  21:19 [32']      
[7] 10:00   T.Lukoševičius, K.Ragalevičiūtė        
 10   Tomas Lukoševičius 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:13  21:6 [26']        
    [40] 11:15   T.Lukoševičius, K.Ragalevičiūtė    
 15   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
      21:17  22:20 [22']    
[8] 10:00   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė        
 18   Oridijus Čaplikas 
 Nadežda Lipa 
  24:22  21:19 [27']      P.Nevedomskis, I.Vidzėnienė   3-a vieta
  [24] 10:50   P.Jūras, K.Martinaitienė   [78] 13:15   P.Nevedomskis, I.Vidzėnienė
 31         21:10  21:13 [20']    T.Lukoševičius, K.Ragalevičiūtė   21:19  21:19 [22']
 P.Jūras, K.Martinaitienė        
 2   Paulius Jūras 
 Kotryna Martinaitienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Chomskis, L.Chomskytė    
      [59] 12:10   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:19  21:15 [26']   5-a vieta
        [79] 13:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
       D.Kubilius, R.Bubulienė     21:19  21:19 [23']
      [60] 12:10   D.Kubilius, R.Bubulienė  
       P.Jūras, K.Martinaitienė   21:17  21:19 [23']  
           
           
         R.Chomskis, L.Chomskytė   7-a vieta
        [80] 13:15   P.Jūras, K.Martinaitienė
         P.Jūras, K.Martinaitienė   21:10  19:21  21:17 [39']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
    [41] 11:45   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
     J.Seniūnas, J.Kareckienė   21:16  16:21  21:18 [34']    
      [61] 12:50   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė     21:12  15:21  21:12 [31']  
    [42] 11:45   E.Peleckis, I.Peleckienė    
     V.Kemežys, D.Radzevičienė   21:18  18:21  21:10 [30']     9-a vieta
        [81] 13:15   A.Meškinis, V.Guseva
     A.Meškinis, V.Guseva       22:20  21:18 [27']
    [43] 11:45   A.Meškinis, V.Guseva    
     V.Stončius, K.Poškutė   24:22  21:19 [27']    
      [62] 12:50   A.Meškinis, V.Guseva  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė     21:15  21:15 [22']  
    [44] 11:45   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   22:20  19:21  21:17 [34']    
           
         E.Peleckis, I.Peleckienė   11-a vieta
        [82] 13:15   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
         G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:16  21:19 [28']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Seniūnas, J.Kareckienė    
      [63] 12:50   J.Seniūnas, J.Kareckienė  
       V.Kemežys, D.Radzevičienė   21:6  21:18 [22']   13-a vieta
        [83] 13:45   J.Seniūnas, J.Kareckienė
       V.Stončius, K.Poškutė     19:21  21:19  21:19 [40']
      [64] 12:50   V.Stončius, K.Poškutė  
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   20:22  21:7  21:13 [33']  
           
           
         V.Kemežys, D.Radzevičienė   15-a vieta
        [84] 13:45   V.Kemežys, D.Radzevičienė
    Dėl 17-32 vietos      K.Jucys, B.Baranauskaitė   20:22  21:16  21:13 [39']
         
   S.Galentas, D.Bogatko      
   S.Galentas, D.Bogatko   ->      
    [25] 10:50   E.Goss, E.Rekašiūtė    
   E.Goss, E.Rekašiūtė     11:21  21:10  22:20 [34']    
   E.Goss, E.Rekašiūtė      
    ->      
      [45] 11:45   E.Goss, E.Rekašiūtė  
        21:11  21:15 [21']  
   K.Krūminas, R.Staupelienė      
   K.Krūminas, R.Staupelienė   ->      
    [26] 10:50   T.Jarutis, E.Grigeliūnienė    
   T.Jarutis, E.Grigeliūnienė     21:17  23:21 [25']    
   T.Jarutis, E.Grigeliūnienė      
    ->       17-a vieta
        [65] 12:50   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
          21:18  18:21  21:14 [29']
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->      
    [27] 10:50   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
   V.Šimkus, Ž.Dočkienė     21:13  21:9 [23']    
   V.Šimkus, Ž.Dočkienė      
    ->      
      [46] 11:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
        21:17  13:21  21:5 [32']  
   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
   E.Litvinskas, J.Chomskytė   ->      
    [28] 10:50   O.Čaplikas, N.Lipa    
   O.Čaplikas, N.Lipa     23:21  21:18 [26']    
   O.Čaplikas, N.Lipa      
    ->    T.Jarutis, E.Grigeliūnienė   19-a vieta
        [66] 12:50   T.Jarutis, E.Grigeliūnienė
         O.Čaplikas, N.Lipa   13:21  25:23  21:19 [35']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Galentas, D.Bogatko    
      [47] 11:45   S.Galentas, D.Bogatko  
       K.Krūminas, R.Staupelienė   21:17  15:21  21:17 [35']   21-a vieta
        [67] 12:50   V.Šimkus, Ž.Dočkienė
       V.Šimkus, Ž.Dočkienė     16:21  21:10  21:16 [33']
      [48] 11:45   V.Šimkus, Ž.Dočkienė  
       E.Litvinskas, J.Chomskytė   21:17  15:21  24:22 [41']  
           
           
         K.Krūminas, R.Staupelienė   23-a vieta
        [68] 12:50   E.Litvinskas, J.Chomskytė
         E.Litvinskas, J.Chomskytė   21:13  21:11 [23']
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.