Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [62] 14:25   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas    
 9   Šarūnas Džiugas 
 Rolandas Čepulis 
    21:13  21:17 [23']    
[50] 13:30   Š.Džiugas, R.Čepulis      
 8   Aurelijus Šadauskas 
 Eivinas Mineikis 
  21:19  15:21  21:15 [34']      
    [77] 15:20   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
 5   Edmundas Mackevičius 
 Gediminas Vaitkevičius 
      21:16  21:15 [24']  
 E.Mackevičius, G.Vaitkevičius      
 12       ->      
  [63] 14:25   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius    
 13         22:20  23:25  21:18 [42']    
 J.Daugėla, A.Masteika      
 4   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
  ->       1-a vieta
      [89] 16:10   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
 3   Algis Bagdonas 
 Grigorijus Orlovas 
        25:23  22:20 [29']
 A.Bagdonas, G.Orlovas      
 14       ->      
  [64] 14:25   V.Kemežys, E.Litvinskas    
 11         21:17  21:9 [23']    
 V.Kemežys, E.Litvinskas      
 6   Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
  ->      
    [78] 15:20   T.Jarutis, V.Turolevičius  
 7   Ričardas Liutkus 
 Artūras Liutkus 
      21:17  7:21  21:15 [31']  
[51] 13:30   D.Akelis, A.Škulevičius      
 10   Donatas Akelis 
 Arturas Škulevičius 
  21:15  21:10 [22']      
  [65] 14:25   T.Jarutis, V.Turolevičius    
 15         21:12  21:13 [21']    
 T.Jarutis, V.Turolevičius      
 2   Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
  ->    E.Mackevičius, G.Vaitkevičius   3-a vieta
      [90] 16:10   V.Kemežys, E.Litvinskas
       V.Kemežys, E.Litvinskas   21:19  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Džiugas, R.Čepulis    
    [79] 15:45   Š.Džiugas, R.Čepulis  
     J.Daugėla, A.Masteika   19:21  21:17  21:15 [38']   5-a vieta
      [91] 16:40   D.Akelis, A.Škulevičius
     A.Bagdonas, G.Orlovas     21:19  22:24  21:19 [37']
    [80] 15:45   D.Akelis, A.Škulevičius  
     D.Akelis, A.Škulevičius   22:20  21:11 [22']  
         
         
       J.Daugėla, A.Masteika   7-a vieta
      [92] 16:40   J.Daugėla, A.Masteika
       A.Bagdonas, G.Orlovas   14:21  21:17  21:18 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šadauskas, E.Mineikis    
   A.Šadauskas, E.Mineikis   ->    
     A.Šadauskas, E.Mineikis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 14:25   R.Liutkus, A.Liutkus
        21:19  18:21  21:18 [37']
   .    
    ->    
     R.Liutkus, A.Liutkus  
   R.Liutkus, A.Liutkus     ->  
   R.Liutkus, A.Liutkus    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    MD  
     U-19 D    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.