Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
15
21
14
 24'
21
17
21
12
 25'
84/58
26
2
1
2 Vitalijus Kemežys 
 Dalia Bogatko 
15
21
14
21
 24'
21
9
21
14
 28'
71/65
6
1
2
3 Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
17
21
12
21
 25'
9
21
14
21
 28'
52/84
-32
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
21
9
21
6
 20'
14
21
21
14
21
19
 39'
98/69
29
2
1
2 Artūras Liutkus 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
9
21
6
21
 20'
16
21
17
21
 26'
48/84
-36
0
3
3 Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
21
14
14
21
19
21
 39'
21
16
21
17
 26'
96/89
7
1
2



2017-12-16  
   1-a vieta
 1    Gintautas Šiaučiūnas,  Loreta Šiaučiūnienė  
[38] 12:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 2    Edmundas Petrošius,  Violeta Slušnienė   21:11  21:10 [19']
   



2017-12-16  
   3-a vieta
 3    Vitalijus Kemežys,  Dalia Bogatko  
[39] 12:40   V.Kemežys, D.Bogatko
 6    Egidijus Litvinskas,  Jurga Chomskytė   21:18  21:15 [26']
   



2017-12-16  
   5-a vieta
 4    Artūras Liutkus,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[40] 12:40   J.Daugėla, V.Daugėlienė
 5    Jonas Daugėla,  Vaida Daugėlienė   21:14  18:21  21:17 [33']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.