Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2017-12-09, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Rasa Šulnienė 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, I.Petrulaitienė      
 16       ->      
  [89] 14:55   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 9   Dalia Bogatko 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:3  21:6 [19']    
[65] 13:15   R.Bubulienė, J.Venckuvienė      
 8   Rūta Bubulienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:16  21:10 [27']      
    [112] 16:40   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė  
 5   Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
      21:8  21:5 [19']  
 A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė      
 12       ->      
  [90] 14:55   R.Petrošienė, S.Zinkevičienė    
 13         21:11  21:19 [25']    
 R.Petrošienė, S.Zinkevičienė      
 4   Ramunė Petrošienė 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [130] 18:00   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
 3   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
        21:4  21:11 [19']
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [91] 15:25   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 11   Lina Gorienė 
 Renata Staupelienė 
    21:8  21:18 [22']    
[66] 13:15   S.Čalkina, A.Bačkaitienė      
 6   Svetlana Čalkina 
 Asta Bačkaitienė 
  21:11  21:10 [17']      
    [113] 16:40   T.Urbonienė, G.Dapkuvienė  
 7   Natalija Beketova 
 Vaiva Kelečienė 
      19:21  21:9  21:6 [29']  
[67] 13:40   N.Beketova, V.Kelečienė      
 10   Jolanta Lukoic 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  21:17 [24']      
  [92] 15:25   T.Urbonienė, G.Dapkuvienė    
 15         21:12  1:0 [15']    
 T.Urbonienė, G.Dapkuvienė      
 2   Tanita Urbonienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    R.Petrošienė, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [131] 18:00   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
       L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   21:19  21:13 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bubulienė, J.Venckuvienė    
    [114] 16:40   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė  
     A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   21:11  21:12 [21']   5-a vieta
      [132] 18:00   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė
     S.Čalkina, A.Bačkaitienė     19:21  21:16  21:18 [32']
    [115] 17:05   S.Čalkina, A.Bačkaitienė  
     N.Beketova, V.Kelečienė   21:0  
         
         
       R.Bubulienė, J.Venckuvienė   7-a vieta
     
       N.Beketova, V.Kelečienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Bogatko, E.Grigeliūnienė    
   D.Bogatko, E.Grigeliūnienė   ->    
     D.Bogatko, E.Grigeliūnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [116] 17:05   J.Lukoic, I.Savickienė
        21:13  21:16 [25']
   L.Gorienė, R.Staupelienė    
   L.Gorienė, R.Staupelienė   ->    
    [93] 15:25   J.Lukoic, I.Savickienė  
   J.Lukoic, I.Savickienė     21:13  21:8 [22']  
   J.Lukoic, I.Savickienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Gorienė, R.Staupelienė
       L.Gorienė, R.Staupelienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.