Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2017-12-09, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 N.Kijauskas, R.Šulnienė        
 32       ->        
  [13] 20:10   N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 17   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
    21:10  21:19 [20']      
[1] 09:00   D.Rumšys, V.Kelečienė        
 16   Donatas Rumšys 
 Vaiva Kelečienė 
  21:12  21:13 [24']        
    [27] 10:35   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Rolandas Juknevičius 
 Ramunė Petrošienė 
      21:19  21:9 [20']    
 R.Juknevičius, R.Petrošienė        
 24       ->        
  [12] 09:20   R.Juknevičius, R.Petrošienė      
 25         17:21  21:17  21:15 [34']      
 J.Gatelis, Z.Valancevičienė        
 8   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  ->        
      [41] 11:30   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
        21:16  24:22 [24']  
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė        
 28       ->        
  [14] 09:45   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 21   Elmoras Adakauskas 
 Ingrida Savickienė 
    21:18  21:9 [21']      
[2] 09:00   D.Čekanauskas, J.Lukoic        
 12   Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
  21:8  21:18 [22']        
    [28] 10:35   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė    
 13   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
      21:16  21:18 [23']    
[3] 09:00   M.Petkevičius, N.Beketova        
 20   Mindaugas Danys 
 Dalia Bogatko 
  21:10  21:9 [23']        
  [15] 09:45   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė      
 29         21:13  21:15 [21']      
 A.Morkūnas, G.Dapkuvienė        
 4   Arūnas Morkūnas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->         1-a vieta
        [50] 12:20   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
          21:17  21:17 [23']
 V.Garmus, L.Januškevičienė        
 30       ->        
  [16] 09:45   V.Garmus, L.Januškevičienė      
 19   Aurimas Kamantauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:10  21:14 [22']      
[4] 09:00   A.Jonuškis, A.Kasparavičienė        
 14   Artūras Jonuškis 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:16  21:14 [24']        
    [29] 10:35   V.Garmus, L.Januškevičienė    
 11   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:14  21:14 [26']    
[5] 09:00   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė        
 22   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
  21:2  21:9 [20']        
  [17] 09:45   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 27         21:17  21:15 [24']      
 V.Martinkus, J.Vadeikienė        
 6   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->        
      [42] 11:30   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 7   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
        21:19  14:21  21:12 [35']  
 T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė        
 26       ->        
  [18] 09:45   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 23         21:17  21:11 [24']      
 S.Stravinskas, S.Čalkina        
 10   Salvijus Stravinskas 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
    [30] 10:35   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 15   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
      21:10  21:13 [19']    
[6] 09:00   V.Venckus, J.Venckuvienė        
 18   Rytis Vasiliauskas 
 Eglė Gedminienė 
  21:19  21:6 [28']      A.Morkūnas, G.Dapkuvienė   3-a vieta
  [19] 10:10   A.Kordušas, T.Urbonienė   [51] 12:20   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė
 31         21:13  21:13 [22']    V.Garmus, L.Januškevičienė   21:16  21:12 [27']
 A.Kordušas, T.Urbonienė        
 2   Andrius Kordušas 
 Tanita Urbonienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Juknevičius, R.Petrošienė    
      [43] 11:55   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
       L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   21:18  19:21  21:13 [37']   5-a vieta
       
       V.Martinkus, J.Vadeikienė     ->
      [44] 11:55   A.Kordušas, T.Urbonienė  
       A.Kordušas, T.Urbonienė   22:20  21:17 [22']  
           
           
         R.Juknevičius, R.Petrošienė   7-a vieta
       
         V.Martinkus, J.Vadeikienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Rumšys, V.Kelečienė      
    [31] 11:05   D.Rumšys, V.Kelečienė    
     J.Gatelis, Z.Valancevičienė   9:21  21:18  23:21 [33']    
      [45] 11:55   D.Čekanauskas, J.Lukoic  
     D.Čekanauskas, J.Lukoic     21:17  21:19 [19']  
    [32] 11:05   D.Čekanauskas, J.Lukoic    
     M.Petkevičius, N.Beketova   8:21  21:16  21:12 [32']     9-a vieta
       
     A.Jonuškis, A.Kasparavičienė       ->
    [33] 11:05   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:12  22:20 [24']    
      [46] 11:55   V.Venckus, J.Venckuvienė  
     S.Stravinskas, S.Čalkina     21:16  13:21  21:14 [33']  
    [34] 11:05   V.Venckus, J.Venckuvienė    
     V.Venckus, J.Venckuvienė   21:18  9:21  21:17 [33']    
           
         D.Rumšys, V.Kelečienė   11-a vieta
       
         M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Gatelis, Z.Valancevičienė    
       
       M.Petkevičius, N.Beketova   ->   13-a vieta
       
       A.Jonuškis, A.Kasparavičienė     ->
       
       S.Stravinskas, S.Čalkina   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Seniūnas, R.Bubulienė      
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   ->      
     J.Seniūnas, R.Bubulienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [35] 11:05   J.Seniūnas, R.Bubulienė  
        21:7  21:17 [19']  
   E.Adakauskas, I.Savickienė      
   E.Adakauskas, I.Savickienė   ->      
    [20] 10:10   M.Danys, D.Bogatko    
   M.Danys, D.Bogatko     21:16  14:21  21:19 [33']    
   M.Danys, D.Bogatko      
    ->       17-a vieta
        [47] 11:55   J.Seniūnas, R.Bubulienė
          21:4  18:21  21:12 [33']
   A.Kamantauskas, E.Grigeliūnienė      
   A.Kamantauskas, E.Grigeliūnienė   ->      
    [21] 10:10   K.Krūminas, R.Staupelienė    
   K.Krūminas, R.Staupelienė     21:15  21:19 [24']    
   K.Krūminas, R.Staupelienė      
    ->      
      [36] 11:05   R.Vasiliauskas, E.Gedminienė  
        21:14  16:21  21:12 [29']  
   .      
    ->      
     R.Vasiliauskas, E.Gedminienė    
   R.Vasiliauskas, E.Gedminienė     ->    
   R.Vasiliauskas, E.Gedminienė      
    ->    M.Danys, D.Bogatko   19-a vieta
       
         K.Krūminas, R.Staupelienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Adakauskas, I.Savickienė  
       E.Adakauskas, I.Savickienė   ->   21-a vieta
       
       A.Kamantauskas, E.Grigeliūnienė     ->
       A.Kamantauskas, E.Grigeliūnienė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.