Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė ,   Vaida Slušnienė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė    
 8       ->    
  [32] 11:10    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė  
 5   Birutė Rasiulytė ,   Urtė Gečaitė      21:15  23:21 [25']  
[11] 10:20    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė    
 4   Jelena Ramaneckienė ,   Vaiva Žymantaitė    21:12  20:22  21:13 [32']    1-a vieta
    [45] 12:00    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė
 3   Samanta Golubickaitė ,   Ieva Gaidė        21:13  21:11 [17']
[12] 10:20    S.Golubickaitė, I.Gaidė    
 6   Sofija Bagdonaitė ,   Gabija Mockutė    22:20  21:18 [19']    
  [33] 11:35    V.Movšovič, P.Murėnaitė  
 7   Gerda Trakymaitė ,   Neringa Žvirblytė      22:20  19:21  21:10 [33']  
[13] 10:25    V.Movšovič, P.Murėnaitė    
 2   Vitalija Movšovič ,   Perla Murėnaitė    21:13  21:13 [17']    
     
     R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė  3-a vieta
  [46] 12:00    R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė
   S.Golubickaitė, I.Gaidė   22:20  21:17 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė  
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [47] 12:00    B.Rasiulytė, U.Gečaitė
   S.Bagdonaitė, G.Mockutė     19:21  21:18  21:18 [30']
  [34] 11:35    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė   21:13  23:21 [18']  
       
       
     7-a vieta
     G.Trakymaitė, N.Žvirblytė
     G.Trakymaitė, N.Žvirblytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-05-28 10:00 2020-05-31 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Trečias NEmeluoja
2020-05-30 10:00 2020-05-30 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.