Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Rasa Radžiūnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 R.Radžiūnaitė        
 32       ->        
  [17] 10:45    R.Radžiūnaitė      
 17   Gabija Jurkevičiūtė      21:14  21:7 [15']      
[1] 10:00    G.Jurkevičiūtė        
 16   Kotryna Čyvaitė    24:22  21:16 [20']        
    [28] 11:05    U.Rakštytė    
 9   Signė Borisenko        21:12  21:13 [15']    
 S.Borisenko        
 24       ->        
  [11] 10:20    U.Rakštytė      
 25         22:20  21:18 [19']      
 U.Rakštytė        
 8   Urtė Rakštytė    ->        
      [50] 12:15    V.Paulauskaitė  
 5   Viltė Paulauskaitė          21:18  17:21  21:14 [34']  
 V.Paulauskaitė        
 28       ->        
  [12] 10:20    V.Paulauskaitė      
 21         21:6  21:6 [13']      
 G.Šukutytė        
 12   Greta Šukutytė    ->        
    [29] 11:05    V.Paulauskaitė    
 13   Kornelija Urbonavičiūtė        21:17  15:21  21:19 [37']    
 K.Urbonavičiūtė        
 20       ->        
  [13] 10:20   K.Urbonavičiūtė      
 29         27:25  21:13 [76']      
 A.Rubinskaya        
 4   Alsu Rubinskaya    ->         1-a vieta
        [74] 13:25    S.Surgutskytė
 3   Giang Nguyen Thi Thu            21:14  19:21  21:13 [36']
 G.Nguyen Thi Thu        
 30       ->        
  [14] 10:20    G.Nguyen Thi Thu      
 19         21:9  21:12 [13']      
 T.Petraškaitė        
 14   Toma Petraškaitė    ->        
    [30] 11:05   G.Nguyen Thi Thu    
 11   Dovilė Butvydaitė        21:16  21:16 [24']    
 D.Butvydaitė        
 22       ->        
  [15] 10:20    D.Bumbulytė      
 27         21:9  21:9 [16']      
 D.Bumbulytė        
 6   Diana Bumbulytė    ->        
      [51] 12:15    S.Surgutskytė  
 7   Monika Sukackaitė          21:18  21:17 [22']  
 M.Sukackaitė        
 26       ->        
  [16] 10:20    M.Sukackaitė      
 23         21:10  21:19 [19']      
 K.Anciūtė        
 10   Kristė Anciūtė    ->        
    [31] 11:05    S.Surgutskytė    
 15   Vaiva Bubulytė        21:13  21:14 [20']    
[2] 10:00    V.Bubulytė        
 18   Milda Bučaitė    21:5  21:5 [12']      U.Rakštytė   3-a vieta
  [18] 10:45    S.Surgutskytė   [75] 13:25    U.Rakštytė
 31         21:16  21:17 [18']    G.Nguyen Thi Thu   21:13  25:23 [21']
 S.Surgutskytė        
 2   Sofija Surgutskytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Radžiūnaitė    
      [52] 12:15    K.Urbonavičiūtė  
       K.Urbonavičiūtė   21:12  21:9 [16']   5-a vieta
        [76] 13:25    K.Urbonavičiūtė
       D.Bumbulytė     21:14  21:14 [17']
      [53] 12:15    M.Sukackaitė  
       M.Sukackaitė   18:21  21:15  21:11 [29']  
           
           
         R.Radžiūnaitė   7-a vieta
        [77] 13:25    D.Bumbulytė
         D.Bumbulytė   21:9  21:18 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Jurkevičiūtė      
    [32] 11:05    S.Borisenko    
     S.Borisenko   21:10  21:9 [13']    
      [54] 12:15    S.Borisenko  
     G.Šukutytė     21:19  21:17 [18']  
    [33] 11:30    A.Rubinskaya    
     A.Rubinskaya   21:14  21:13 [13']     9-a vieta
        [78] 13:25    S.Borisenko
     T.Petraškaitė       21:17  19:21  21:18 [28']
    [34] 11:30    T.Petraškaitė    
     D.Butvydaitė   23:21  21:19 [20']    
      [55] 12:15    K.Anciūtė  
     K.Anciūtė     21:19  21:6 [15']  
    [35] 11:30    K.Anciūtė    
     V.Bubulytė   20:22  21:14  23:21 [9']    
           
         A.Rubinskaya   11-a vieta
        [79] 13:25    A.Rubinskaya
         T.Petraškaitė   21:7  21:13 [12']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Jurkevičiūtė    
      [56] 12:15    G.Šukutytė  
       G.Šukutytė   21:18  21:18 [20']   13-a vieta
        [80] 13:25    D.Butvydaitė
       D.Butvydaitė     22:24  21:19  22:20 [38']
      [57] 12:40    D.Butvydaitė  
       V.Bubulytė   21:19  21:19 [21']  
           
           
         G.Jurkevičiūtė   15-a vieta
        [81] 13:50    V.Bubulytė
    Dėl 17-32 vietos      V.Bubulytė   21:10  21:12 [14']
         
   K.Čyvaitė      
   K.Čyvaitė   ->      
     K.Čyvaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Čyvaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [19] 10:45    K.Čyvaitė
          21:10  21:10 [13']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Bučaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Bučaitė    
   M.Bučaitė     ->    
   M.Bučaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.