Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Rapolas Grigaliūnas 
 Vilius Bagdanavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grigaliūnas, V.Bagdanavičius      
 16       ->      
   R.Grigaliūnas, V.Bagdanavičius    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [114] 15:25    R.Grigaliūnas, V.Bagdanavičius  
 5   Arnas Juknevičius 
 Artūras Radavičius 
      21:8  21:9 [12']  
 A.Juknevičius, A.Radavičius      
 12       ->      
  [105] 15:00    J.Balsys, J.Zybartas    
 13         21:6  18:21  21:7 [25']    
 J.Balsys, J.Zybartas      
 4   Justas Balsys 
 Justas Zybartas 
  ->       1-a vieta
      [123] 16:10    R.Grigaliūnas, V.Bagdanavičius
 3   Pijus Balaišis 
 Ignas Lukoševičius 
        21:11  21:12 [14']
 P.Balaišis, I.Lukoševičius      
 14       ->      
  [106] 15:00    M.Miliauskis, G.Valaitis    
 11   Paulius Pocius 
 Nedas Šimkus 
    21:19  21:19 [18']    
[98] 14:35    M.Miliauskis, G.Valaitis      
 6   Matas Miliauskis 
 Gytis Valaitis 
  21:16  21:12 [15']      
    [115] 15:50    M.Miliauskis, G.Valaitis  
 7   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
      21:18  7:21  21:13 [25']  
[99] 15:00    M.Gedrimas, V.Šukys      
 10   Martynas Kaminskas 
 Edvinas Ruzgaila 
  21:16  21:14 [20']      
  [107] 15:25    L.Miliauskis, M.Vilinauskas    
 15         17:21  21:8  21:12 [33']    
 L.Miliauskis, M.Vilinauskas      
 2   Lukas Miliauskis 
 Matas Vilinauskas 
  ->    J.Balsys, J.Zybartas   3-a vieta
      [124] 16:10    L.Miliauskis, M.Vilinauskas
       L.Miliauskis, M.Vilinauskas   21:19  21:13 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Juknevičius, A.Radavičius  
     A.Juknevičius, A.Radavičius   ->   5-a vieta
      [125] 16:10    P.Balaišis, I.Lukoševičius
     P.Balaišis, I.Lukoševičius     21:13  21:14 [17']
    [116] 15:50    P.Balaišis, I.Lukoševičius  
     M.Gedrimas, V.Šukys   21:19  21:13 [20']  
         
         
        7-a vieta
       M.Gedrimas, V.Šukys
       M.Gedrimas, V.Šukys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       P.Pocius, N.Šimkus
        ->
   P.Pocius, N.Šimkus    
   P.Pocius, N.Šimkus   ->    
    [117] 15:50    P.Pocius, N.Šimkus  
   M.Kaminskas, E.Ruzgaila     19:21  21:12  21:18 [28']  
   M.Kaminskas, E.Ruzgaila    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Kaminskas, E.Ruzgaila
       M.Kaminskas, E.Ruzgaila   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.