Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas) , Data: 2017-12-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Evelina Karlikauskytė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Karlikauskytė        
 32       ->        
  [159] 17:45   E.Karlikauskytė      
 17   Barbora Olšauskaitė      21:9  21:15 [19']      
[139] 16:40    E.Valčiukaitė        
 16   Elzė Valčiukaitė    21:7  21:10 [12']        
    [183] 18:55    E.Karlikauskytė    
 9   Gustė Šuliauskaitė        21:15  21:19 [20']    
 G.Šuliauskaitė        
 24       ->        
  [160] 17:45   G.Šuliauskaitė      
 25         21:12  21:12 [26']      
 D.Lygnugarytė        
 8   Dangė Lygnugarytė    ->        
      [199] 19:40    E.Karlikauskytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė          15:21  21:13  21:14 [29']  
 M.Marcinkevičiūtė        
 28       ->        
  [161] 17:45    O.Ščerbakova      
 21         21:17  21:10 [17']      
 O.Ščerbakova        
 12   Oresta Ščerbakova    ->        
    [184] 18:55    O.Ščerbakova    
 13   Aina Ralytė        19:21  21:18  21:17 [39']    
 A.Ralytė        
 20       ->        
  [162] 17:45    A.Valantinaitė      
 29         21:15  22:20 [20']      
 A.Valantinaitė        
 4   Aistė Valantinaitė    ->         1-a vieta
        [214] 20:30    E.Karlikauskytė
 3   Rusnė Vitkauskaitė            22:20  22:20 [21']
 R.Vitkauskaitė        
 30       ->        
  [163] 17:45    F.Gedminaitė      
 19   Justina Gargasaitė      21:14  25:23 [20']      
[140] 16:40    F.Gedminaitė        
 14   Fausta Gedminaitė    21:10  21:6 [13']        
    [185] 18:55    M.Barauskaitė    
 11   Vakarė Žilytė        21:6  21:10 [12']    
 V.Žilytė        
 22       ->        
  [164] 17:45    M.Barauskaitė      
 27         21:9  21:12 [13']      
 M.Barauskaitė        
 6   Minija Barauskaitė    ->        
      [200] 19:40    I.Baranauskaitė  
 7   Liepa Aleknavičiūtė          21:19  21:19 [20']  
 L.Aleknavičiūtė        
 26       ->        
  [165] 18:10   L.Aleknavičiūtė      
 23         21:10  21:7 [24']      
 S.Micevičiūtė        
 10   Saida Micevičiūtė    ->        
    [186] 18:55    I.Baranauskaitė    
 15   Ringailė Kairytė        21:5  21:10 [11']    
[141] 16:40    I.Baranauskaitė        
 18   Ivija Baranauskaitė    21:6  21:8 [13']      O.Ščerbakova   3-a vieta
  [166] 18:10    I.Baranauskaitė   [215] 20:30    M.Barauskaitė
 31         21:13  21:13 [18']    M.Barauskaitė   21:19  21:10 [19']
 L.Leonavičiūtė        
 2   Liepa Leonavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Šuliauskaitė    
      [201] 19:40    G.Šuliauskaitė  
       A.Valantinaitė   21:17  21:16 [19']   5-a vieta
        [216] 20:30    G.Šuliauskaitė
       F.Gedminaitė     24:22  21:8 [17']
      [202] 19:40    L.Aleknavičiūtė  
       L.Aleknavičiūtė   21:11  21:11 [15']  
           
           
         A.Valantinaitė   7-a vieta
        [217] 20:30    A.Valantinaitė
         F.Gedminaitė   21:10  21:14 [15']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Valčiukaitė      
    [187] 18:55    E.Valčiukaitė    
     D.Lygnugarytė   21:18  21:10 [18']    
      [203] 19:40    M.Marcinkevičiūtė  
     M.Marcinkevičiūtė     21:14  21:12 [16']  
    [188] 19:15    M.Marcinkevičiūtė    
     A.Ralytė   21:8  21:7 [12']     9-a vieta
        [218] 20:30   M.Marcinkevičiūtė
     R.Vitkauskaitė       22:20  23:21 [26']
    [189] 19:15   V.Žilytė    
     V.Žilytė   21:19  21:13 [27']    
      [204] 20:05   L.Leonavičiūtė  
     S.Micevičiūtė     21:9  21:6 [22']  
    [190] 19:15   L.Leonavičiūtė    
     L.Leonavičiūtė   21:8  21:5 [22']    
           
         E.Valčiukaitė   11-a vieta
        [219] 20:30    E.Valčiukaitė
         V.Žilytė   23:21  21:13 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Lygnugarytė    
      [205] 20:05   D.Lygnugarytė  
       A.Ralytė   21:14  21:16 [28']   13-a vieta
        [220] 20:55    D.Lygnugarytė
       R.Vitkauskaitė     23:21  21:9 [21']
      [206] 20:05    R.Vitkauskaitė  
       S.Micevičiūtė   18:21  21:9  21:11 [27']  
           
           
         A.Ralytė   15-a vieta
        [221] 20:55    A.Ralytė
    Dėl 17-32 vietos      S.Micevičiūtė   16:21  21:8  21:8 [23']
         
   B.Olšauskaitė      
   B.Olšauskaitė   ->      
     B.Olšauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       B.Olšauskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [191] 19:15    B.Olšauskaitė
          17:21  21:19  24:22 [31']
   J.Gargasaitė      
   J.Gargasaitė   ->      
     J.Gargasaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [167] 18:10    R.Kairytė  
        21:9  21:13 [13']  
   .      
    ->      
     R.Kairytė    
   R.Kairytė     ->    
   R.Kairytė      
    ->     19-a vieta
         J.Gargasaitė
         J.Gargasaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.