Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas) , Data: 2017-12-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Evelina Karlikauskytė ,   Aistė Valantinaitė   Dėl 1-4 vietų    
[82] 13:40    E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė    
 8   Ringailė Kairytė ,   Barbora Olšauskaitė    21:13  21:13 [17']    
  [112] 15:10    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė  
 5   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė      21:18  22:20 [23']  
[83] 13:40    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
 4   Minija Barauskaitė ,   Gustė Šuliauskaitė    21:11  21:15 [19']    1-a vieta
    [124] 15:55    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė
 3   Liepa Leonavičiūtė ,   Oresta Ščerbakova        21:19  20:22  21:19 [39']
[84] 13:40    L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova    
 6   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė    21:11  21:12 [21']    
  [113] 15:10    L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova  
 7   Fausta Gedminaitė ,   Elzė Valčiukaitė      21:13  21:16 [23']  
[85] 14:05    F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė    
 2   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė    21:11  25:23 [19']    
     
     E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė  3-a vieta
  [125] 15:55    E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė
   F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė   21:13  21:17 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Kairytė, B.Olšauskaitė    
  [114] 15:10    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   16:21  22:20  21:7 [30']  5-a vieta
    [126] 15:55   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė
   A.Ralytė, V.Žilytė     21:14  21:14 [34']
  [115] 15:10    S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   8:21  21:8  21:19 [25']  
       
       
     R.Kairytė, B.Olšauskaitė  7-a vieta
    [127] 15:55    A.Ralytė, V.Žilytė
     A.Ralytė, V.Žilytė   21:13  21:12 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.