Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas) , Data: 2017-12-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
  [16] 10:20    N.Tenikaitis      
 17   Domas Jucius      21:12  21:9 [15']      
[1] 10:00   D.Jucius        
 16   Povilas Narkus    21:13  21:15 [20']        
    [34] 11:30    N.Tenikaitis    
 9   Titas Tenikaitis        21:17  21:15 [18']    
 T.Tenikaitis        
 24       ->        
  [17] 10:45   T.Tenikaitis      
 25         21:23  21:14  21:14 [34']      
 J.Mažeika        
 8   Juozas Mažeika    ->        
      [55] 12:15   P.Sutkaitis  
 5   Aistis Klimavičius          21:14  16:21  21:15 [32']  
 A.Klimavičius        
 28       ->        
  [18] 10:45   P.Sutkaitis      
 21   Erikas Zaleckas      21:17  21:14 [22']      
[2] 10:00    P.Sutkaitis        
 12   Pijus Sutkaitis    21:13  21:3 [13']        
    [35] 11:30    P.Sutkaitis    
 13   Dmitrij Rogalskij        21:13  21:15 [15']    
[3] 10:00    D.Rogalskij        
 20   Marius Mekšraitis    21:6  21:10 [12']        
  [19] 10:45    D.Rogalskij      
 29         23:21  21:16 [22']      
 T.Puišys        
 4   Tautvydas Puišys    ->         1-a vieta
        [86] 14:05    U.Mikalauskas
 3   Ugnius Mikalauskas            16:21  21:17  21:19 [31']
 U.Mikalauskas        
 30       ->        
  [20] 10:45    U.Mikalauskas      
 19   Vilius Jankauskas      21:6  21:9 [14']      
[4] 10:00    A.Kaminskas        
 14   Adas Kaminskas    21:5  21:11 [13']        
    [36] 11:30    U.Mikalauskas    
 11   Pijus Kovas        21:8  21:9 [14']    
 P.Kovas        
 22       ->        
  [21] 10:45    A.Mažeika      
 27         21:10  17:21  22:20 [31']      
 A.Mažeika        
 6   Adomas Mažeika    ->        
      [56] 12:15    U.Mikalauskas  
 7   Dovydas Guja          21:7  21:13 [15']  
 D.Guja        
 26       ->        
  [22] 10:45    D.Guja      
 23         21:13  21:15 [15']      
 M.Stravinskas        
 10   Matas Stravinskas    ->        
    [37] 11:30   D.Guja    
 15   Paulius Jaškevičius        22:20  21:18 [28']    
[5] 10:00    P.Jaškevičius        
 18   Paulius Jakubčionis    21:6  21:6 [12']      N.Tenikaitis   3-a vieta
  [23] 10:45    D.Tankevič   [87] 14:05    D.Guja
 31         21:5  21:8 [13']    D.Guja   17:21  21:19  21:8 [22']
 D.Tankevič        
 2   Dominik Tankevič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Tenikaitis    
      [57] 12:40    D.Rogalskij  
       D.Rogalskij   21:5  21:14 [13']   5-a vieta
        [88] 14:05   D.Tankevič
       A.Mažeika     21:9  21:11 [34']
      [58] 12:40   D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:9  21:8 [19']  
           
           
         T.Tenikaitis   7-a vieta
        [89] 14:25   T.Tenikaitis
         A.Mažeika   21:11  21:11 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Jucius      
    [38] 11:30    J.Mažeika    
     J.Mažeika   21:6  21:10 [14']    
      [59] 12:40    T.Puišys  
     A.Klimavičius     17:21  21:4  21:15 [26']  
    [39] 11:30    T.Puišys    
     T.Puišys   19:21  21:8  21:14 [24']     9-a vieta
        [90] 14:25    T.Puišys
     A.Kaminskas       21:14  25:23 [19']
    [40] 11:30   P.Kovas    
     P.Kovas   21:18  17:21  21:16 [42']    
      [60] 12:40    M.Stravinskas  
     M.Stravinskas     21:14  21:16 [21']  
    [41] 11:50    M.Stravinskas    
     P.Jaškevičius   17:21  21:9  21:19 [31']    
           
         J.Mažeika   11-a vieta
        [91] 14:25    P.Kovas
         P.Kovas   21:19  21:19 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Jucius    
      [61] 12:40    A.Klimavičius  
       A.Klimavičius   21:11  21:5 [13']   13-a vieta
        [92] 14:25    A.Klimavičius
       A.Kaminskas     21:10  21:12 [20']
      [62] 12:40    A.Kaminskas  
       P.Jaškevičius   21:13  21:17 [19']  
           
           
         D.Jucius   15-a vieta
        [93] 14:25    P.Jaškevičius
    Dėl 17-32 vietos      P.Jaškevičius   20:22  21:12  21:14 [31']
         
   P.Narkus      
   P.Narkus   ->      
     P.Narkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [63] 12:40    E.Zaleckas  
        11:21  21:16  21:18 [24']  
   E.Zaleckas      
   E.Zaleckas   ->      
    [42] 11:50    E.Zaleckas    
   M.Mekšraitis     21:19  21:15 [15']    
   M.Mekšraitis      
    ->       17-a vieta
        [94] 14:25    E.Zaleckas
          21:13  21:19 [15']
   V.Jankauskas      
   V.Jankauskas   ->      
     V.Jankauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [64] 12:40    V.Jankauskas  
        24:22  21:17 [18']  
   .      
    ->      
     P.Jakubčionis    
   P.Jakubčionis     ->    
   P.Jakubčionis      
    ->    P.Narkus   19-a vieta
        [95] 14:25   P.Narkus
         P.Jakubčionis   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Mekšraitis  
       M.Mekšraitis   ->   21-a vieta
         M.Mekšraitis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.