Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas) , Data: 2017-12-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Dovydas Guja 
 Aistis Klimavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Guja, A.Klimavičius      
 16       ->      
  [128] 16:15   D.Guja, A.Klimavičius    
 9   Domas Jucius 
 Marius Mekšraitis 
    21:9  21:4 [21']    
[116] 15:30    P.Jaškevičius, E.Zaleckas      
 8   Paulius Jaškevičius 
 Erikas Zaleckas 
  21:13  21:19 [22']      
    [142] 16:40    U.Mikalauskas, M.Stravinskas  
 5   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
      21:13  21:11 [17']  
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 12       ->      
  [129] 16:15    U.Mikalauskas, M.Stravinskas    
 13         21:11  21:7 [13']    
 V.Jankauskas, T.Tenikaitis      
 4   Vilius Jankauskas 
 Titas Tenikaitis 
  ->       1-a vieta
      [168] 18:10   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis
 3   Dominik Tankevič 
 Dmitrij Rogalskij 
        21:14  24:22 [25']
 D.Tankevič, D.Rogalskij      
 14       ->      
  [130] 16:15    D.Tankevič, D.Rogalskij    
 11         21:11  21:8 [16']    
 A.Mažeika, J.Mažeika      
 6   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
  ->      
    [143] 17:00   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis  
 7   Adas Kaminskas 
 Paulius Jakubčionis 
      21:13  21:16 [22']  
 A.Kaminskas, P.Jakubčionis      
 10       ->      
  [131] 16:15   P.Sutkaitis, N.Tenikaitis    
 15           B/Ž    
 P.Sutkaitis, N.Tenikaitis      
 2   Pijus Sutkaitis 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    D.Guja, A.Klimavičius   3-a vieta
      [169] 18:10    D.Tankevič, D.Rogalskij
       D.Tankevič, D.Rogalskij   21:13  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Jaškevičius, E.Zaleckas    
    [144] 17:00    P.Jaškevičius, E.Zaleckas  
     V.Jankauskas, T.Tenikaitis   21:13  19:21  21:16 [33']   5-a vieta
      [170] 18:10    A.Mažeika, J.Mažeika
     A.Mažeika, J.Mažeika     21:15  21:6 [16']
    [145] 17:00   A.Mažeika, J.Mažeika  
     A.Kaminskas, P.Jakubčionis     B/Ž  
         
         
       V.Jankauskas, T.Tenikaitis   7-a vieta
      [171] 18:10   V.Jankauskas, T.Tenikaitis
       A.Kaminskas, P.Jakubčionis     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Jucius, M.Mekšraitis    
   D.Jucius, M.Mekšraitis   ->    
     D.Jucius, M.Mekšraitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Jucius, M.Mekšraitis
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.