Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01  
 1   Laurynas Borusas 
 Danielius Beržanskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Borusas, D.Beržanskis      
 16       ->      
  [38] 13:25    L.Borusas, D.Beržanskis    
 9   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
    21:4  21:4 [11']    
[27] 12:35    K.Andriukaitis, R.Jokubaitis      
 8   Kristupas Andriukaitis 
 Rokas Jokubaitis 
  21:18  23:21 [19']      
    [53] 14:15    L.Borusas, D.Beržanskis  
 5   Tomas Petrošius 
 Simas Skurdauskas 
      21:11  21:6 [17']  
[28] 12:35    T.Petrošius, S.Skurdauskas      
 12   Arnas Juknevičius 
 Deividas Paškevičius 
  21:12  21:15 [16']      
  [43] 13:50    M.Noreika, Š.Stumbra    
 13   Simas Kanapeckas 
 Ričard Kim 
    21:15  21:16 [17']    
[29] 12:35    M.Noreika, Š.Stumbra      
 4   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  21:7  21:10 [12']       1-a vieta
      [186] 10:25    S.Klioštoraitis, J.Petkus
 3   Lukas Danauskas 
 Ardas Valantiejus 
        21:19  21:19 [29']
[30] 12:35    L.Danauskas, A.Valantiejus      
 14   Dovydas Guja 
 Simas Novikas 
  21:6  21:6 [12']      
  [44] 13:50    L.Danauskas, A.Valantiejus    
 11   Pijus Balaišis 
 Nedas Šimkus 
    21:17  21:10 [17']    
[35] 13:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 6   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
  21:14  21:15 [18']      
    [54] 14:15    S.Klioštoraitis, J.Petkus  
 7   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
      21:17  21:17 [22']  
[36] 13:00    D.Genys, D.Gudavičius      
 10   Justas Balsys 
 Ignas Račas 
  21:4  21:11 [13']      
  [45] 13:50    S.Klioštoraitis, J.Petkus    
 15   Daniil Lapickij 
 Aleksandras Ratko 
    21:12  21:7 [13']    
[37] 13:25    S.Klioštoraitis, J.Petkus      
 2   Simas Klioštoraitis 
 Jonas Petkus 
  21:3  21:2 [9']    M.Noreika, Š.Stumbra   3-a vieta
      [187] 10:25    L.Danauskas, A.Valantiejus
       L.Danauskas, A.Valantiejus   24:22  21:12 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Andriukaitis, R.Jokubaitis    
    [57] 14:40    T.Petrošius, S.Skurdauskas  
     T.Petrošius, S.Skurdauskas   21:10  21:10 [15']   5-a vieta
      [188] 10:25    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
     R.Grigaliūnas, J.Ožalas     21:14  21:16 [21']
    [58] 14:40    R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
     D.Genys, D.Gudavičius   19:21  21:15  21:19 [30']  
         
         
       K.Andriukaitis, R.Jokubaitis   7-a vieta
      [189] 10:50    D.Genys, D.Gudavičius
       D.Genys, D.Gudavičius   21:12  21:14 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Levickas, I.Lukoševičius    
   P.Levickas, I.Lukoševičius   ->    
    [59] 15:05    P.Levickas, I.Lukoševičius  
   A.Juknevičius, D.Paškevičius     21:17  21:19 [18']  
  [46] 13:50    S.Kanapeckas, R.Kim    
   S.Kanapeckas, R.Kim   21:18  19:21  21:19 [34']     9-a vieta
      [190] 10:50    P.Levickas, I.Lukoševičius
   D.Guja, S.Novikas       21:16  22:20 [18']
  [51] 14:15    P.Balaišis, N.Šimkus    
   P.Balaišis, N.Šimkus   21:13  22:20 [16']    
    [60] 15:05    J.Balsys, I.Račas  
   J.Balsys, I.Račas     22:20  21:17 [19']  
  [52] 14:15    J.Balsys, I.Račas    
   D.Lapickij, A.Ratko   21:10  21:7 [12']    
         
       S.Kanapeckas, R.Kim   11-a vieta
     
       P.Balaišis, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     A.Juknevičius, D.Paškevičius   ->   13-a vieta
     
     D.Guja, S.Novikas     ->
     
     D.Lapickij, A.Ratko   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B 
     U-19 D 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.