Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Mindaugas Dagilis ,   Saulius Šaltmeris   Dėl 1-4 vietų    
 M.Dagilis, S.Šaltmeris    
 8       ->    
  [215] 21:25    M.Dagilis, S.Šaltmeris  
 5   Evaldas Bradūnas ,   Daniel Michniewicz      21:15  21:11 [16']  
[201] 20:35    E.Bradūnas, D.Michniewicz    
 4   Linas Supronas ,   Mark Šames    25:23  21:17 [25']    1-a vieta
    [226] 21:55    M.Dagilis, S.Šaltmeris
 3   Benas Vaškevičius ,   Karolis Reimeris        21:15  10:21  21:9 [29']
[202] 20:35    S.Leonovič, U.Varantsou    
 6   Sergej Leonovič ,   Uladzimir Varantsou    19:21  24:22  21:19 [33']    
  [216] 21:25    S.Leonovič, U.Varantsou  
 7         21:18  20:22  21:14 [36']  
 T.Vaškevičius, V.Pratusevičius    
 2   Tomas Vaškevičius ,   Vilmantas Pratusevičius    ->    
     
     E.Bradūnas, D.Michniewicz  3-a vieta
  [227] 21:55    T.Vaškevičius, V.Pratusevičius
   T.Vaškevičius, V.Pratusevičius   21:16  21:13 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   L.Supronas, M.Šames  
   L.Supronas, M.Šames   ->  5-a vieta
    [217] 21:25    L.Supronas, M.Šames
   B.Vaškevičius, K.Reimeris     21:13  17:21  21:17 [31']
   B.Vaškevičius, K.Reimeris  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.