Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
   I.Reznikas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [85] 19:05   I.Reznikas    
 9   Ardas Valantiejus        21:16  21:15 [28']    
 A.Valantiejus        
 24       ->        
  [72] 17:20   D.Beržanskis      
 25         21:14  21:14 [28']      
 D.Beržanskis        
 8   Danielius Beržanskis    ->        
      [92] 19:55   J.Petkus  
 5   Jonas Petkus          17:21  21:12  21:19 [52']  
 J.Petkus        
 28       ->        
  [73] 17:50   J.Petkus      
 21         21:12  21:15 [21']      
 Š.Stumbra        
 12   Šarūnas Stumbra    ->        
    [86] 19:05   J.Petkus    
 13   Tomas Petrošius        8:21  21:15  21:8 [25']    
 T.Petrošius        
 20       ->        
  [74] 17:50   T.Raila      
 29         21:6  21:13 [26']      
 T.Raila        
 4   Tautvydas Raila    ->         1-a vieta
        [99] 20:50   T.Vaškevičius
 3   Benas Vaškevičius            21:14  25:23 [40']
 B.Vaškevičius        
 30       ->        
  [76] 17:50   B.Vaškevičius      
 19   Aurimas Mizgiris      21:12  1:0 [9']      
[66] 16:55   A.Mizgiris        
 14   Mamertas Noreika    21:16  21:10 [22']        
    [87] 19:05   B.Vaškevičius    
 11   Klaidas Drevinskas        21:17  12:21  21:19 [48']    
 K.Drevinskas        
 22       ->        
  [77] 18:15   L.Supronas      
 27         21:16  21:11 [26']      
 L.Supronas        
 6   Linas Supronas    ->        
      [93] 19:55   T.Vaškevičius  
 7   Gedmantas Čepkauskas          21:11  21:16 [28']  
 G.Čepkauskas        
 26       ->        
  [78] 18:15   G.Čepkauskas      
 23         21:17  15:21  21:19 [43']      
 L.Borusas        
 10   Laurynas Borusas    ->        
    [88] 19:05   T.Vaškevičius    
 15   Simas Klioštoraitis        21:9  21:11 [23']    
[67] 16:55   S.Klioštoraitis        
 18   Simas Skurdauskas    21:8  21:19 [19']      I.Reznikas   3-a vieta
  [79] 18:15   T.Vaškevičius   [100] 20:50   I.Reznikas
 31         21:9  21:5 [12']    B.Vaškevičius   21:17  21:13 [36']
 T.Vaškevičius        
 2   Tomas Vaškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Beržanskis    
      [94] 19:55   D.Beržanskis  
       T.Raila   21:13  21:18 [24']   5-a vieta
        [101] 20:50   D.Beržanskis
       L.Supronas     21:16  21:18 [26']
      [95] 20:25   L.Supronas  
       G.Čepkauskas   22:24  21:9  24:22 [48']  
           
           
         T.Raila   7-a vieta
       
         G.Čepkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Valantiejus    
     A.Valantiejus   ->    
      [96] 20:25   A.Valantiejus  
     Š.Stumbra     14:21  21:11  21:12 [35']  
    [89] 19:30   Š.Stumbra    
     T.Petrošius   21:15  23:21 [26']     9-a vieta
        [102] 21:15   L.Borusas
     A.Mizgiris       21:18  21:17 [24']
    [90] 19:30   K.Drevinskas    
     K.Drevinskas   21:0    
      [97] 20:25   L.Borusas  
     L.Borusas     21:13  21:8 [18']  
    [91] 19:30   L.Borusas    
     S.Klioštoraitis   21:10  21:12 [23']    
           
         Š.Stumbra   11-a vieta
        [103] 21:15   K.Drevinskas
         K.Drevinskas   21:7  21:18 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       T.Petrošius  
       T.Petrošius   ->   13-a vieta
        [104] 21:15   S.Klioštoraitis
       A.Mizgiris     21:15  21:18 [22']
      [98] 20:50   S.Klioštoraitis  
       S.Klioštoraitis   21:0  
           
           
          15-a vieta
         A.Mizgiris
    Dėl 17-32 vietos      A.Mizgiris   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Noreika
          ->
   M.Noreika      
   M.Noreika   ->      
     M.Noreika    
      ->    
   .      
    ->      
      [80] 18:15   M.Noreika  
        21:17  21:15 [23']  
   .      
    ->      
     S.Skurdauskas    
   S.Skurdauskas     ->    
   S.Skurdauskas      
    ->     19-a vieta
         S.Skurdauskas
         S.Skurdauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.