Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus      
 16       ->      
  [86] 14:45    M.Akucevičius    
 9   Kęstutis Krūminas      21:18  21:18 [21']    
[78] 14:15    M.Akucevičius      
 8   Marius Akucevičius    21:16  21:11 [14']      
    [94] 15:10    R.Kavaliauskas  
 5   Egidijus Merkevičius        21:18  21:12 [20']  
[79] 14:15    E.Merkevičius      
 12   Igoris Liukevičius    19:21  21:18  21:14 [26']      
  [87] 14:45    R.Kavaliauskas    
 13   Donatas Juršys      21:17  21:14 [21']    
[80] 14:15    R.Kavaliauskas      
 4   Ramūnas Kavaliauskas    21:16  21:17 [16']       1-a vieta
      [102] 15:40    R.Kavaliauskas
 3   Aurimas Meškinis          21:17  21:16 [19']
[81] 14:45    U.Lazdinš      
 14   Uldis Lazdinš    21:17  21:16 [19']      
  [88] 14:45    U.Lazdinš    
 11   Arūnas Daugaravičius      21:19  21:15 [19']    
[82] 14:45    A.Daugaravičius      
 6   Mindaugas Danys    21:6  19:21  21:15 [26']      
    [95] 15:10    A.Olšauskas  
 7   Jevgenij Nekrasov        21:15  21:19 [21']  
[83] 14:45    J.Nekrasov      
 10   Jurgis Pauliukas    21:15  21:14 [17']      
  [89] 15:10    A.Olšauskas    
 15         21:15  21:19 [19']    
 A.Olšauskas      
 2   Artūras Olšauskas    ->    M.Akucevičius   3-a vieta
      [103] 15:40    M.Akucevičius
       U.Lazdinš   21:8  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus    
    [96] 15:10    E.Merkevičius  
     E.Merkevičius   21:12  9:21  21:18 [30']   5-a vieta
      [104] 15:40    J.Nekrasov
     A.Daugaravičius     10:21  21:17  21:16 [30']
    [97] 15:40    J.Nekrasov  
     J.Nekrasov   21:17  25:23 [22']  
         
         
       J.Bartkus   7-a vieta
     
       A.Daugaravičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas    
   K.Krūminas   ->    
    [98] 15:40    I.Liukevičius  
   I.Liukevičius     21:1  21:17 [13']  
  [90] 15:10    I.Liukevičius    
   D.Juršys   21:13  21:13 [17']     9-a vieta
      [105] 16:05    A.Meškinis
   A.Meškinis       23:21  14:21  23:21 [33']
  [91] 15:10    A.Meškinis    
   M.Danys   21:19  13:21  21:17 [24']    
    [99] 15:40    A.Meškinis  
   J.Pauliukas     21:16  21:14 [18']  
   J.Pauliukas    
    ->    
         
       K.Krūminas   11-a vieta
     
       J.Pauliukas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Juršys  
     D.Juršys   ->   13-a vieta
     
     M.Danys     ->
     M.Danys  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug D    V  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.