Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior, Data: 2017-10-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Minija Barauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė      
 16       ->      
  [29] 11:05    M.Barauskaitė    
 9   Sofija Žvalionytė      21:9  21:2 [11']    
[10] 10:20    G.Tomkevičiūtė      
 8   Gintarė Tomkevičiūtė    21:5  21:4 [11']      
    [52] 12:15    M.Barauskaitė  
 5   Akvilė Petkevičiūtė        21:7  21:11 [13']  
[11] 10:20    A.Petkevičiūtė      
 12   Justina Čėplaitė    21:1  21:3 [11']      
  [30] 11:05    N.Puchovičiūtė    
 13   Emilė Kazlauskaitė      21:18  21:13 [18']    
[12] 10:20    N.Puchovičiūtė      
 4   Nikolė Puchovičiūtė    21:5  21:7 [13']       1-a vieta
      [73] 13:05    M.Barauskaitė
 3   Ugnė Mikalauskaitė          21:3  21:7 [12']
[13] 10:20    U.Mikalauskaitė      
 14   Deimantė Tracevičiūtė    21:1  21:2 [9']      
  [31] 11:05    U.Stankevičiūtė    
 11   Grėtė Vyšniauskaitė      21:17  21:12 [19']    
[14] 10:20   U.Stankevičiūtė      
 6   Ugnė Stankevičiūtė    21:10  21:7 [18']      
    [53] 12:15    A.Stravinskaitė  
 7   Gustė Vitkauskaitė        21:12  21:9 [17']  
[15] 10:20    G.Vitkauskaitė      
 10   Saulė Laurinaitytė    21:3  21:7 [14']      
  [32] 11:05   A.Stravinskaitė    
 15         21:9  21:12 [26']    
 A.Stravinskaitė      
 2   Agnė Stravinskaitė    ->    N.Puchovičiūtė   3-a vieta
      [74] 13:05    N.Puchovičiūtė
       U.Stankevičiūtė   21:8  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Tomkevičiūtė    
    [54] 12:15    A.Petkevičiūtė  
     A.Petkevičiūtė   21:5  21:14 [15']   5-a vieta
      [75] 13:05    A.Petkevičiūtė
     U.Mikalauskaitė     21:18  21:11 [13']
    [55] 12:15   U.Mikalauskaitė  
     G.Vitkauskaitė   21:7  21:14 [14']  
         
         
       G.Tomkevičiūtė   7-a vieta
      [76] 13:30    G.Vitkauskaitė
       G.Vitkauskaitė   22:20  21:11 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Žvalionytė    
   S.Žvalionytė   ->    
    [56] 12:15    E.Kazlauskaitė  
   J.Čėplaitė     21:8  21:8 [13']  
  [33] 11:05    E.Kazlauskaitė    
   E.Kazlauskaitė   21:9  21:4 [12']     9-a vieta
      [77] 13:30    E.Kazlauskaitė
   D.Tracevičiūtė       21:11  21:7 [14']
  [34] 11:20    G.Vyšniauskaitė    
   G.Vyšniauskaitė   21:18  21:19 [21']    
    [57] 12:15    G.Vyšniauskaitė  
   S.Laurinaitytė     21:17  21:16 [18']  
   S.Laurinaitytė    
    ->    
         
       S.Žvalionytė   11-a vieta
      [78] 13:30   S.Laurinaitytė
       S.Laurinaitytė   24:22  24:22 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Čėplaitė  
     J.Čėplaitė   ->   13-a vieta
      [58] 12:15    J.Čėplaitė
     D.Tracevičiūtė     21:12  21:7 [16']
     D.Tracevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13    MV  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.