Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Autumn Aqua Cup, Data: 2017-11-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Audrius Ambrasas 
 Aurelijus Umantas 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Ambrasas, A.Umantas        
 32       ->        
   A.Ambrasas, A.Umantas      
 17   Valdas Jankauskas 
 Aurelijus Andreliūnas 
    21:12  21:9      
 P.Gečas, V.Linkevičius        
 16   Pranciškus Gečas 
 Vaidotas Linkevičius 
  21:15  13:21  21:11        
     A.Ambrasas, A.Umantas    
 9   Tomas Vaškevičius 
 Vaidas Razbadauskas 
      21:18  24:22    
 T.Vaškevičius, V.Razbadauskas        
 24       ->        
   T.Vaškevičius, V.Razbadauskas      
 25         21:12  21:18      
 M.Dagilis, M.Šimkus        
 8   Mindaugas Dagilis 
 Mindaugas Šimkus 
  ->        
       A.Ambrasas, A.Umantas  
 5   Paulius Umantas 
 Gediminas Buitvydas 
        21:14  21:12  
 P.Umantas, G.Buitvydas        
 28       ->        
   E.Rakštys, J.Pauliukas      
 21         21:19  21:16      
 E.Rakštys, J.Pauliukas        
 12   Egidijus Rakštys 
 Jurgis Pauliukas 
  ->        
     M.Danys, R.Ripkauskas    
 13   Sergėjus Klodt 
 Rolandas Budrikas 
      21:17  21:13    
 S.Klodt, R.Budrikas        
 20   Tomas Meškutavičius 
 Valdas Ancuta 
  21:16  8:21  21:11        
   M.Danys, R.Ripkauskas      
 29         20:22  21:6  21:14      
 M.Danys, R.Ripkauskas        
 4   Mindaugas Danys 
 Romualdas Ripkauskas 
  ->         1-a vieta
         A.Ambrasas, A.Umantas
 3   Darius Lukoševičius 
 Arūnas Daugaravičius 
          21:15  17:21  21:16
 D.Lukoševičius, A.Daugaravičius        
 30       ->        
   A.Tamošaitis, T.Lukoševičius      
 19   Giedrius Semaška 
 Andrius Ramanauskas 
    21:15  18:21  21:13      
 A.Tamošaitis, T.Lukoševičius        
 14   Agnius Tamošaitis 
 Tomas Lukoševičius 
  22:20  21:14        
     A.Tamošaitis, T.Lukoševičius    
 11   Julius Masaitis 
 Dovydas Juškys 
      21:16  21:16    
 J.Masaitis, D.Juškys        
 22       ->        
   G.Jaugielavičius, E.Liubinavičius      
 27         21:11  21:12      
 G.Jaugielavičius, E.Liubinavičius        
 6   Gintautas Jaugielavičius 
 Egidijus Liubinavičius 
  ->        
       A.Tamošaitis, T.Lukoševičius  
 7   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tautvydas Jakutis 
        22:20  22:20  
 R.Kavaliauskas, T.Jakutis        
 26       ->        
   S.Tomkevičius, L.Solanki      
 23         21:16  21:19      
 S.Tomkevičius, L.Solanki        
 10   Skirmantas Tomkevičius 
 Lokendra Solanki 
  ->        
     S.Tomkevičius, L.Solanki    
 15   Sergej Pavlov 
 Artūras Jonuškis 
      22:20  21:13    
 S.Pavlov, A.Jonuškis        
 18   Karolis Reimeris 
 Gediminas Jauniškis 
  22:20  21:19      M.Danys, R.Ripkauskas   3-a vieta
   A.Surgutanovas, S.Jurkevičius    M.Danys, R.Ripkauskas
 31         21:11  21:23  21:19    S.Tomkevičius, L.Solanki   19:21  21:15  22:20
 A.Surgutanovas, S.Jurkevičius        
 2   Artūras Surgutanovas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Vaškevičius, V.Razbadauskas    
       T.Vaškevičius, V.Razbadauskas  
       E.Rakštys, J.Pauliukas   19:21  21:15  21:15   5-a vieta
         T.Vaškevičius, V.Razbadauskas
       G.Jaugielavičius, E.Liubinavičius     21:15  21:15
       A.Surgutanovas, S.Jurkevičius  
       A.Surgutanovas, S.Jurkevičius   17:21  21:9  21:10  
           
           
         E.Rakštys, J.Pauliukas   7-a vieta
         E.Rakštys, J.Pauliukas
         G.Jaugielavičius, E.Liubinavičius   21:15  21:12
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Gečas, V.Linkevičius      
     M.Dagilis, M.Šimkus    
     M.Dagilis, M.Šimkus   20:22  22:20  21:15    
       M.Dagilis, M.Šimkus  
     P.Umantas, G.Buitvydas     18:21  21:17  21:18  
     P.Umantas, G.Buitvydas    
     S.Klodt, R.Budrikas   13:21  21:18  21:18     9-a vieta
         M.Dagilis, M.Šimkus
     D.Lukoševičius, A.Daugaravičius       21:19  21:16
     D.Lukoševičius, A.Daugaravičius    
     J.Masaitis, D.Juškys   23:25  21:12  21:16    
       S.Pavlov, A.Jonuškis  
     R.Kavaliauskas, T.Jakutis     21:17  17:21  21:15  
     S.Pavlov, A.Jonuškis    
     S.Pavlov, A.Jonuškis   21:15  19:21  21:12    
           
         P.Umantas, G.Buitvydas   11-a vieta
         D.Lukoševičius, A.Daugaravičius
         D.Lukoševičius, A.Daugaravičius   21:23  21:12  21:18
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Gečas, V.Linkevičius    
       P.Gečas, V.Linkevičius  
       S.Klodt, R.Budrikas   21:14  21:18   13-a vieta
         P.Gečas, V.Linkevičius
       J.Masaitis, D.Juškys     20:22  21:11  21:16
       R.Kavaliauskas, T.Jakutis  
       R.Kavaliauskas, T.Jakutis   21:23  21:18  21:15  
           
           
         S.Klodt, R.Budrikas   15-a vieta
         S.Klodt, R.Budrikas
    Dėl 17-32 vietos      J.Masaitis, D.Juškys   23:21  21:13
         
   V.Jankauskas, A.Andreliūnas      
   V.Jankauskas, A.Andreliūnas   ->      
     V.Jankauskas, A.Andreliūnas    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Meškutavičius, V.Ancuta  
        21:15  21:18  
   .      
    ->      
     T.Meškutavičius, V.Ancuta    
   T.Meškutavičius, V.Ancuta     ->    
   T.Meškutavičius, V.Ancuta      
    ->       17-a vieta
         K.Reimeris, G.Jauniškis
          21:18  12:21  21:19
   G.Semaška, A.Ramanauskas      
   G.Semaška, A.Ramanauskas   ->      
     G.Semaška, A.Ramanauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Reimeris, G.Jauniškis  
        21:10  21:13  
   .      
    ->      
     K.Reimeris, G.Jauniškis    
   K.Reimeris, G.Jauniškis     ->    
   K.Reimeris, G.Jauniškis      
    ->    V.Jankauskas, A.Andreliūnas   19-a vieta
         V.Jankauskas, A.Andreliūnas
         G.Semaška, A.Ramanauskas   16:21  21:12  21:15
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.