Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2017-11-19, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19  
 1   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 16       ->      
  [34] 12:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 9   Gintautas Šiaučiūnas 
 Evaldas Gedminas 
    21:14  20:22  21:14 [32']    
[8] 10:10   T.Jarutis, Ž.Ramonas      
 8   Tadas Jarutis 
 Žanas Ramonas 
  21:17  21:13 [23']      
    [60] 14:15   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Raimundas Masevičius 
      21:10  21:2 [22']  
[9] 10:10   A.Kamantauskas, R.Masevičius      
 12   Egidijus Litvinskas 
 Arūnas Masteika 
  21:17  21:12 [25']      
  [35] 12:10   A.Kamantauskas, R.Masevičius    
 13   Tomas Raulinavičius 
 Ignas Lukoševičius 
    21:16  14:21  22:20 [34']    
[10] 10:10   T.Raulinavičius, I.Lukoševičius      
 4   Adomas Kovarskas 
 Kristijonas Jucys 
  21:18  21:13 [19']       1-a vieta
      [78] 15:55   J.Adomaitis, A.Mockus
 3   Saulius Pocevičius 
 Audrius Lesinskas 
        24:22  21:19 [32']
[11] 10:30   S.Pocevičius, A.Lesinskas      
 14   Vaidas Turolevičius 
 Tadas Staniulis 
  19:21  21:14  21:18 [27']      
  [36] 12:35   J.Adomaitis, A.Mockus    
 11   Vitalijus Kemežys 
 Gytis Celencevičius 
    18:21  21:16  21:10 [29']    
[12] 10:30   J.Adomaitis, A.Mockus      
 6   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
  22:20  21:19 [21']      
    [61] 14:40   J.Adomaitis, A.Mockus  
 7   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
      21:19  23:21 [27']  
[13] 10:30   D.Kairys, M.Brazauskas      
 10   Robertas Giedraitis 
 Tomas Tenikaitis 
  21:15  21:16 [25']      
  [37] 12:35   D.Kairys, M.Brazauskas    
 15   Henrikas Smilgevičius 
 Rokas Grytė 
    14:21  23:21  21:12 [33']    
[14] 10:30   E.Peleckis, E.Petrošius      
 2   Egidijus Peleckis 
 Edmundas Petrošius 
  21:10  21:11 [24']    A.Kamantauskas, R.Masevičius   3-a vieta
      [79] 15:55   D.Kairys, M.Brazauskas
       D.Kairys, M.Brazauskas   19:21  21:10  21:11 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Jarutis, Ž.Ramonas    
    [62] 14:40   T.Raulinavičius, I.Lukoševičius  
     T.Raulinavičius, I.Lukoševičius   24:22  21:12 [23']   5-a vieta
      [80] 15:55   E.Peleckis, E.Petrošius
     S.Pocevičius, A.Lesinskas     13:21  21:17  21:14 [29']
    [63] 14:40   E.Peleckis, E.Petrošius  
     E.Peleckis, E.Petrošius   21:14  21:11 [21']  
         
         
       T.Jarutis, Ž.Ramonas   7-a vieta
      [81] 16:20   S.Pocevičius, A.Lesinskas
       S.Pocevičius, A.Lesinskas   21:19  21:15 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šiaučiūnas, E.Gedminas    
   G.Šiaučiūnas, E.Gedminas   ->    
    [64] 14:40   A.Kovarskas, K.Jucys  
   E.Litvinskas, A.Masteika     21:10  21:14 [21']  
  [38] 12:35   A.Kovarskas, K.Jucys    
   A.Kovarskas, K.Jucys   21:19  21:18 [25']     9-a vieta
      [82] 16:20   A.Kovarskas, K.Jucys
   V.Turolevičius, T.Staniulis       24:22  13:21  21:19 [35']
  [39] 12:35   V.Turolevičius, T.Staniulis    
   V.Kemežys, G.Celencevičius   23:21  22:20 [24']    
    [65] 14:40   R.Giedraitis, T.Tenikaitis  
   R.Giedraitis, T.Tenikaitis     22:20  17:21  21:17 [34']  
  [40] 12:35   R.Giedraitis, T.Tenikaitis    
   H.Smilgevičius, R.Grytė   21:17  21:14 [22']    
         
       G.Šiaučiūnas, E.Gedminas   11-a vieta
      [83] 16:20   V.Turolevičius, T.Staniulis
       V.Turolevičius, T.Staniulis   21:8  21:7 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Litvinskas, A.Masteika  
     E.Litvinskas, A.Masteika   ->   13-a vieta
      [84] 16:20   V.Kemežys, G.Celencevičius
     V.Kemežys, G.Celencevičius     21:19  21:18 [25']
    [66] 15:05   V.Kemežys, G.Celencevičius  
     H.Smilgevičius, R.Grytė   19:21  21:18  21:8 [32']  
         
         
        15-a vieta
       H.Smilgevičius, R.Grytė
       H.Smilgevičius, R.Grytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.