Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2017-11-19, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19  
 1   Artūras Jonuškis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[89] 16:20   A.Jonuškis, L.Šiaučiūnienė      
 16   Egidijus Litvinskas 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:7  21:7 [19']      
  [112] 18:20   A.Jonuškis, L.Šiaučiūnienė    
 9   Vitalijus Kemežys 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:15  25:23 [27']    
[90] 16:20   V.Kemežys, Ž.Nečejauskaitė      
 8   Tomas Raulinavičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:8  18:21  21:7 [29']      
    [133] 20:00   A.Jonuškis, L.Šiaučiūnienė  
 5   Kristijonas Jucys 
 Eglė Gedminienė 
      15:21  21:8  21:16 [36']  
[91] 16:45   A.Kamantauskas, V.Martinkienė      
 12   Aurimas Kamantauskas 
 Vaida Martinkienė 
  21:16  21:16 [24']      
  [113] 18:20   A.Kamantauskas, V.Martinkienė    
 13   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
    21:11  21:12 [20']    
[92] 16:45   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Audrius Lesinskas 
 Rima Januškienė 
  22:20  21:19 [26']       1-a vieta
      [151] 21:40   A.Jonuškis, L.Šiaučiūnienė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Renata Stulpinaitė 
        21:19  21:15 [17']
[93] 16:45   G.Šiaučiūnas, R.Stulpinaitė      
 14   Saulius Pocevičius 
 Indrė Slovikė 
  22:20  21:15 [21']      
  [114] 18:20   A.Mockus, J.Zaleckytė    
 11   Gytis Celencevičius 
 Jolita Pilypaitė 
    21:16  22:20 [24']    
[94] 16:45   A.Mockus, J.Zaleckytė      
 6   Andrius Mockus 
 Justė Zaleckytė 
  13:21  22:20  21:16 [30']      
    [134] 20:00   A.Mockus, J.Zaleckytė  
 7   Tadas Jarutis 
 Lina Gorienė 
      21:8  21:17 [19']  
[95] 16:45   D.Bankauskas, I.Savickienė      
 10   Donatas Bankauskas 
 Ingrida Savickienė 
  21:8  21:14 [20']      
  [115] 18:20   D.Bankauskas, I.Savickienė    
 15   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
    26:28  21:15  21:13 [33']    
[96] 17:05   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  15:21  21:16  21:14 [28']    A.Kamantauskas, V.Martinkienė   3-a vieta
      [152] 21:40   A.Kamantauskas, V.Martinkienė
       D.Bankauskas, I.Savickienė   21:18  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Kemežys, Ž.Nečejauskaitė    
    [135] 20:00   V.Kemežys, Ž.Nečejauskaitė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   17:21  21:18  21:8 [30']   5-a vieta
     
     G.Šiaučiūnas, R.Stulpinaitė     ->
    [136] 20:25   G.Šiaučiūnas, R.Stulpinaitė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:11  21:13 [21']  
         
         
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
     
       E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Litvinskas, M.Gumbrevičiūtė      
  [116] 18:45   T.Raulinavičius, E.Grigeliūnienė    
   T.Raulinavičius, E.Grigeliūnienė   21:19  6:21  21:17 [31']    
     
   K.Jucys, E.Gedminienė     ->  
  [117] 18:45   A.Lesinskas, R.Januškienė    
   A.Lesinskas, R.Januškienė   17:21  21:18  21:18 [35']     9-a vieta
     
   S.Pocevičius, I.Slovikė       ->
  [118] 18:45   G.Celencevičius, J.Pilypaitė    
   G.Celencevičius, J.Pilypaitė   21:16  21:15 [22']    
     
   T.Jarutis, L.Gorienė     ->  
  [119] 18:45   T.Jarutis, L.Gorienė    
   R.Grytė, S.Flaksienė   21:16  21:19 [22']    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Litvinskas, M.Gumbrevičiūtė    
     
     K.Jucys, E.Gedminienė   ->   13-a vieta
     
     S.Pocevičius, I.Slovikė     ->
     
     R.Grytė, S.Flaksienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.