Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (3), Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Jonas Ožalas    Dėl 1-16 vietos        
 J.Ožalas        
 32       ->        
  [47] 11:20    J.Ožalas      
 17   Ąžuolas Barkauskas      21:4  21:12 [15']      
[45] 11:20    Ą.Barkauskas        
 16   Dovydas Guja    21:14  21:10 [12']        
    [56] 11:40    J.Ožalas    
 9   Matas Liorančas        21:13  21:8 [15']    
 M.Liorančas        
 24       ->        
  [48] 11:40    I.Lukoševičius      
 25         19:21  21:19  21:18 [36']      
 I.Lukoševičius        
 8   Ignas Lukoševičius    ->        
      [60] 12:00    J.Ožalas  
 5   Rokas Jokubaitis          21:15  21:18 [22']  
 R.Jokubaitis        
 28       ->        
  [49] 11:40    R.Jokubaitis      
 21         21:3  21:6 [10']      
 J.Tomkevičius        
 12   Justinas Tomkevičius    ->        
    [56] 12:00    R.Grigaliūnas    
 13   Nojus Beitneris        14:21  21:13  21:17 [28']    
 N.Beitneris        
 20       ->        
  [50] 11:40    R.Grigaliūnas      
 29         21:5  21:6 [10']      
 R.Grigaliūnas        
 4   Rapolas Grigaliūnas    ->         1-a vieta
        [68] 12:40    J.Ožalas
 3   Domas Pakšys            21:11  21:14 [17']
 D.Pakšys        
 30       ->        
  [51] 11:40    D.Pakšys      
 19   Pijus Sutkaitis      21:4  21:7 [13']      
[46] 11:20    I.Kulys        
 14   Ignas Kulys    21:19  22:20 [22']        
    [56] 12:00    D.Pakšys    
 11   Simas Kanapeckas        23:21  21:13 [25']    
 S.Kanapeckas        
 22       ->        
  [52] 11:40    D.Genys      
 27         21:12  21:17 [18']      
 D.Genys        
 6   Dovas Genys    ->        
      [61] 12:20    V.Bagdanavičius  
 7   Deinoras Gudavičius          17:21  21:16  23:21 [37']  
 D.Gudavičius        
 26       ->        
  [53] 11:40    S.Novikas      
 23         21:10  19:21  21:16 [32']      
 S.Novikas        
 10   Simas Novikas    ->        
    [56] 12:00    V.Bagdanavičius    
 15   Ernestas Leonavičius        21:12  21:8 [18']    
[47] 11:20    E.Leonavičius        
 18   Ignas Smaliukas    21:7  21:11 [13']      R.Grigaliūnas   3-a vieta
  [54] 11:40    V.Bagdanavičius   [69] 12:40    R.Grigaliūnas
 31         21:5  21:10 [13']    D.Pakšys   21:19  21:17 [23']
 V.Bagdanavičius        
 2   Vilius Bagdanavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Lukoševičius    
      [62] 12:20    R.Jokubaitis  
       R.Jokubaitis   17:21  21:16  21:10 [25']   5-a vieta
        [70] 12:40    R.Jokubaitis
       D.Genys     21:8  21:9 [17']
      [63] 12:20    S.Novikas  
       S.Novikas   15:21  21:18  24:22 [37']  
           
           
         I.Lukoševičius   7-a vieta
        [71] 12:40    D.Genys
         D.Genys   21:9  21:16 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     Ą.Barkauskas      
    [56] 12:00    M.Liorančas    
     M.Liorančas   21:16  21:19 [23']    
      [64] 12:20    M.Liorančas  
     J.Tomkevičius     21:9  21:11 [14']  
    [57] 12:00    N.Beitneris    
     N.Beitneris   21:17  22:20 [21']     9-a vieta
        [72] 12:40    D.Gudavičius
     I.Kulys       22:20  21:17 [24']
    [58] 12:00    S.Kanapeckas    
     S.Kanapeckas   21:15  21:18 [18']    
      [65] 12:20    D.Gudavičius  
     D.Gudavičius     21:19  23:21 [24']  
    [59] 12:00    D.Gudavičius    
     E.Leonavičius   21:11  21:9 [16']    
           
         N.Beitneris   11-a vieta
        [73] 12:40    S.Kanapeckas
         S.Kanapeckas   21:10  21:10 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       Ą.Barkauskas    
      [66] 12:20    Ą.Barkauskas  
       J.Tomkevičius   21:4  21:5 [12']   13-a vieta
        [74] 12:40    Ą.Barkauskas
       I.Kulys     21:16  21:19 [19']
      [67] 12:20    E.Leonavičius  
       E.Leonavičius   21:11  21:17 [18']  
           
           
         J.Tomkevičius   15-a vieta
        [75] 12:40    J.Tomkevičius
    Dėl 17-32 vietos      I.Kulys   21:15  21:14 [21']
         
   D.Guja      
   D.Guja   ->      
     D.Guja    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Guja  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [60] 12:00    P.Sutkaitis
          21:19  21:16 [17']
   P.Sutkaitis      
   P.Sutkaitis   ->      
     P.Sutkaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [55] 11:40    P.Sutkaitis  
        21:11  21:11 [15']  
   .      
    ->      
     I.Smaliukas    
   I.Smaliukas     ->    
   I.Smaliukas      
    ->     19-a vieta
         I.Smaliukas
         I.Smaliukas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.