Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (3), Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Domas Pakšys 
 Vilius Bagdanavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [116] 14:40    D.Pakšys, V.Bagdanavičius    
 9   Justinas Tomkevičius 
 Ignas Smaliukas 
    21:12  21:11 [15']    
[109] 14:20    Ą.Barkauskas, E.Leonavičius      
 8   Ąžuolas Barkauskas 
 Ernestas Leonavičius 
  21:11  21:14 [17']      
    [124] 15:00    D.Pakšys, V.Bagdanavičius  
 5   Dovydas Guja 
 Ignas Lukoševičius 
      23:21  21:13 [21']  
 D.Guja, I.Lukoševičius      
 12       ->      
  [117] 14:40    D.Genys, M.Liorančas    
 13         21:10  21:3 [15']    
 D.Genys, M.Liorančas      
 4   Dovas Genys 
 Matas Liorančas 
  ->       1-a vieta
      [134] 15:20    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
 3   Deinoras Gudavičius 
 Rokas Jokubaitis 
        21:16  15:21  21:18 [33']
 D.Gudavičius, R.Jokubaitis      
 14       ->      
  [118] 14:40    S.Novikas, S.Kanapeckas    
 11         21:19  15:21  21:19 [30']    
 S.Novikas, S.Kanapeckas      
 6   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
  ->      
    [125] 15:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
 7   Nojus Beitneris 
 Pijus Sutkaitis 
      21:12  21:10 [20']  
 N.Beitneris, P.Sutkaitis      
 10       ->      
  [119] 14:40    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 15         21:6  21:11 [12']    
 R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 2   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
  ->    D.Genys, M.Liorančas   3-a vieta
      [135] 15:20    D.Genys, M.Liorančas
       S.Novikas, S.Kanapeckas   21:14  21:3 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, E.Leonavičius    
    [126] 15:00    D.Guja, I.Lukoševičius  
     D.Guja, I.Lukoševičius   21:18  15:21  21:15 [26']   5-a vieta
      [136] 15:20    D.Gudavičius, R.Jokubaitis
     D.Gudavičius, R.Jokubaitis     21:18  21:13 [15']
    [127] 15:00    D.Gudavičius, R.Jokubaitis  
     N.Beitneris, P.Sutkaitis   21:11  21:12 [13']  
         
         
       Ą.Barkauskas, E.Leonavičius   7-a vieta
      [137] 15:20    Ą.Barkauskas, E.Leonavičius
       N.Beitneris, P.Sutkaitis   19:21  21:19  21:5 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Tomkevičius, I.Smaliukas    
   J.Tomkevičius, I.Smaliukas   ->    
     J.Tomkevičius, I.Smaliukas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Tomkevičius, I.Smaliukas
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.