Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Ignas Reznikas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, E.Slušnys      
 16       ->      
  [17] 10:20   I.Reznikas, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:15  21:5 [17']    
[1] 09:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 8   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  21:13  21:17 [27']      
    [37] 11:35   I.Reznikas, E.Slušnys  
 5   Tautvydas Raila 
 Tomas Vaškevičius 
      21:15  22:20 [22']  
[2] 09:30   T.Raila, T.Vaškevičius      
 12   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
  21:15  21:10 [21']      
  [18] 10:20   T.Raila, T.Vaškevičius    
 13         21:14  29:27 [27']    
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 4   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
  ->       1-a vieta
      [53] 12:50   I.Reznikas, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Benas Vaškevičius 
        21:15  21:11 [26']
 L.Supronas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [19] 10:20   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 11   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
    22:20  21:13 [27']    
[3] 09:30   E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
  21:11  21:15 [24']      
    [38] 11:35   J.Petkus, M.Šames  
 7   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
      21:7  21:9 [19']  
[4] 09:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 10   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  21:18  14:21  21:17 [38']      
  [20] 10:45   J.Petkus, M.Šames    
 15         13:21  21:14  21:17 [41']    
 J.Petkus, M.Šames      
 2   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  ->    T.Raila, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [54] 12:50   E.Bradūnas, N.Kijauskas
       E.Bradūnas, N.Kijauskas   21:15  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas, P.Palubinskas    
    [39] 12:00   D.Beržanskis, L.Borusas  
     D.Beržanskis, L.Borusas   21:8  22:20 [24']   5-a vieta
      [55] 12:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
     L.Supronas, B.Vaškevičius     21:15  21:15 [27']
    [40] 12:00   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
     A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas   14:21  21:11  21:11 [34']  
         
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   7-a vieta
     
       L.Supronas, B.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
   M.Stankevičius, A.Kordušas   ->    
    [21] 10:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
   M.Maulė, A.Thapliyal     23:25  21:12  25:23 [39']  
   M.Maulė, A.Thapliyal    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:00   M.Maulė, A.Thapliyal
        19:21  21:14  21:6 [31']
   A.Brazauskas, T.Supronas    
   A.Brazauskas, T.Supronas   ->    
    [22] 10:45   A.Brazauskas, T.Supronas  
   T.Tiškus, A.Valantiejus     21:15  14:21  21:18 [33']  
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
    ->    
         
       M.Stankevičius, A.Kordušas   11-a vieta
     
       T.Tiškus, A.Valantiejus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.