Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames, V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [78] 14:35   M.Šames, V.Fomkinaitė    
 9   Marijus Stankevičius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:6  21:3 [17']    
[63] 13:45   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė      
 8   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:12  21:19 [25']      
    [95] 15:55   M.Šames, V.Fomkinaitė  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
      21:14  23:21 [25']  
[64] 13:45   E.Bradūnas, R.Šulnienė      
 12   Mantas Maulė 
 Danielė Švelnytė 
  21:17  21:11 [21']      
  [79] 14:35   T.Raila, I.Sendžikaitė    
 13         13:21  21:14  21:11 [31']    
 T.Raila, I.Sendžikaitė      
 4   Tautvydas Raila 
 Ieva Sendžikaitė 
  ->       1-a vieta
      [112] 17:10   M.Šames, V.Fomkinaitė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:12  21:12 [24']
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14       ->      
  [80] 15:00   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 11   Benas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:15  21:16 [22']    
[65] 13:45   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 6   Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
  14:21  21:8  21:9 [27']      
    [96] 15:55   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 7   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
      21:12  9:21  21:18 [31']  
[66] 13:45   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:14  21:13 [20']      
  [81] 15:00   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 15         21:16  21:13 [24']    
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->    T.Raila, I.Sendžikaitė   3-a vieta
      [113] 17:10   T.Raila, I.Sendžikaitė
       T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   20:22  21:11  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, A.Bačkaitienė    
    [97] 16:20   E.Bradūnas, R.Šulnienė  
     E.Bradūnas, R.Šulnienė   21:13  21:15 [22']   5-a vieta
      [114] 17:10   E.Bradūnas, R.Šulnienė
     B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė     21:16  21:15 [24']
    [98] 16:20   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:15  21:18 [24']  
         
         
       M.Stankevičius, A.Bačkaitienė   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė   ->    
    [82] 15:00   M.Maulė, D.Švelnytė  
   M.Maulė, D.Švelnytė     21:16  21:8 [22']  
   M.Maulė, D.Švelnytė    
    ->     9-a vieta
      [99] 16:20   M.Maulė, D.Švelnytė
        21:14  21:15 [21']
   A.Kordušas, L.Januškevičienė    
   A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->    
    [83] 15:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė     23:21  21:19 [23']  
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
    ->    
         
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   11-a vieta
     
       A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.