Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Vygantas Garmus 
 Paulius Svideravičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Garmus, P.Svideravičius      
 16       ->      
  [23] 10:45   V.Garmus, P.Svideravičius    
 9   Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
    21:17  21:9 [24']    
[5] 09:30   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 8   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  14:21  21:10  21:13 [37']      
    [42] 12:00   S.Stravinskas, N.Valuckas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Švarplys 
      18:21  21:14  21:13 [41']  
[6] 09:30   E.Čižinauskas, A.Švarplys      
 12   Arūnas Liočas 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:9  21:18 [24']      
  [24] 10:45   S.Stravinskas, N.Valuckas    
 13         14:21  21:17  21:15 [42']    
 S.Stravinskas, N.Valuckas      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
  ->       1-a vieta
      [56] 12:50   S.Stravinskas, N.Valuckas
 3   Vidas Martinkus 
 Arnoldas Slušnys 
        21:16  21:18 [31']
 V.Martinkus, A.Slušnys      
 14       ->      
  [25] 10:45   V.Martinkus, A.Slušnys    
 11   Ramūnas Makutėnas 
 Marius Paulauskas 
    21:11  21:10 [20']    
[7] 09:45   P.Jūras, M.Povilaitis      
 6   Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
  21:19  21:16 [25']      
    [43] 12:00   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 7   Mantas Dyburis 
 Donatas Rumšys 
      23:21  20:22  21:14 [41']  
[8] 09:55   M.Dyburis, D.Rumšys      
 10   Vidas Pilvinis 
 Gobinath Siva 
  21:15  19:21  24:22 [42']      
  [26] 10:45   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 15         21:11  21:15 [22']    
 L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  ->    V.Garmus, P.Svideravičius   3-a vieta
      [57] 13:15   V.Garmus, P.Svideravičius
       V.Martinkus, A.Slušnys   21:18  21:14 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
    [44] 12:00   E.Čižinauskas, A.Švarplys  
     E.Čižinauskas, A.Švarplys   21:10  21:13 [24']   5-a vieta
      [58] 13:15   E.Čižinauskas, A.Švarplys
     P.Jūras, M.Povilaitis     21:10  21:7 [22']
    [45] 12:25   P.Jūras, M.Povilaitis  
     M.Dyburis, D.Rumšys   21:13  17:21  21:17 [34']  
         
         
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       M.Dyburis, D.Rumšys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Augustaitis, E.Peleckis    
   M.Augustaitis, E.Peleckis   ->    
    [27] 11:10   M.Augustaitis, E.Peleckis  
   A.Liočas, H.Nevidauskas     21:19  11:21  21:19 [30']  
   A.Liočas, H.Nevidauskas    
    ->     9-a vieta
      [46] 12:25   M.Augustaitis, E.Peleckis
        21:17  22:20 [23']
   R.Makutėnas, M.Paulauskas    
   R.Makutėnas, M.Paulauskas   ->    
    [28] 11:10   R.Makutėnas, M.Paulauskas  
   V.Pilvinis, G.Siva     13:21  23:21  21:17 [38']  
   V.Pilvinis, G.Siva    
    ->    
         
       A.Liočas, H.Nevidauskas   11-a vieta
     
       V.Pilvinis, G.Siva   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.