Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [84] 15:00   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
    21:15  21:14 [23']    
[67] 13:45   M.Zinkevičius, S.Čalkina      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
  15:21  21:16  21:19 [31']      
    [100] 16:20   A.Valantiejus, L.Valantiejienė  
 5   Salvijus Stravinskas 
 Jelena Puchova 
      13:21  21:13  21:16 [28']  
[68] 13:45   S.Stravinskas, J.Puchova      
 12   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  19:21  21:14  21:11 [25']      
  [85] 15:00   A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
 13   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:15  21:17 [28']    
[69] 14:10   A.Valantiejus, L.Valantiejienė      
 4   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:8  21:16 [24']       1-a vieta
      [115] 17:35   A.Valantiejus, L.Valantiejienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:11  21:17 [22']
[70] 14:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14   Evaldas Čižinauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
  17:21  21:18  21:19 [33']      
  [86] 15:25   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    18:21  21:5  21:12 [33']    
[71] 14:10   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 6   Paulius Jūras 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:15  21:15 [24']      
    [101] 16:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 7   Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
      21:12  21:11 [23']  
[72] 14:10   T.Supronas, J.Žibūdienė      
 10   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:14  21:9 [19']      
  [87] 15:25   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:8  21:12 [21']    
 T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 2   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [116] 17:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:10  26:24 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, S.Čalkina    
    [102] 16:20   S.Stravinskas, J.Puchova  
     S.Stravinskas, J.Puchova   21:15  18:21  21:18 [35']   5-a vieta
      [117] 17:35   S.Stravinskas, J.Puchova
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė     22:20  13:21  21:14 [39']
    [103] 16:45   T.Supronas, J.Žibūdienė  
     T.Supronas, J.Žibūdienė   21:14  21:7 [21']  
         
         
       M.Zinkevičius, S.Čalkina   7-a vieta
     
       S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Rumšys, J.Treinytė    
   D.Rumšys, J.Treinytė   ->    
    [104] 16:45   D.Rumšys, J.Treinytė  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė     18:21  21:9  21:13 [31']  
  [88] 15:25   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   21:19  16:21  21:11 [32']     9-a vieta
      [118] 17:35   D.Rumšys, J.Treinytė
   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė       21:17  21:11 [24']
  [89] 15:25   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė    
   P.Jūras, J.Kažanauskaitė   23:21  21:9 [22']    
    [105] 16:45   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė  
   E.Peleckis, I.Peleckienė     21:16  21:10 [22']  
   E.Peleckis, I.Peleckienė    
    ->    
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, I.Peleckienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė  
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
     
     P.Jūras, J.Kažanauskaitė     ->
     P.Jūras, J.Kažanauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.