Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Audrius Lesinskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[9] 09:55   A.Lesinskas, M.Ramanauskas      
 16   Andrius Orlovas 
 Vytautas Valaitis 
  25:23  23:21 [27']      
  [29] 11:10   A.Lesinskas, M.Ramanauskas    
 9   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
    15:21  21:6  21:14 [34']    
[10] 09:55   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 8   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:12  21:17 [24']      
    [47] 12:25   A.Lesinskas, M.Ramanauskas  
 5   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
      21:19  21:19 [28']  
[11] 09:55   J.Adomaitis, A.Mockus      
 12   Rolandas Čepulis 
 Šarūnas Džiugas 
  21:6  21:16 [18']      
  [30] 11:10   I.Lukoševičius, A.Rimkus    
 13   Tomas Meškutavičius 
 Paulius Vaišneideris 
    21:17  25:23 [23']    
[12] 09:55   I.Lukoševičius, A.Rimkus      
 4   Ignas Lukoševičius 
 Albertas Rimkus 
  18:21  21:18  22:20 [38']       1-a vieta
      [59] 13:15   A.Lesinskas, M.Ramanauskas
 3   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        23:21  23:21 [30']
[13] 09:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 14   Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
  21:18  21:17 [26']      
  [31] 11:10   K.Jucys, V.Stončius    
 11   Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
    21:10  21:13 [21']    
[14] 10:20   K.Jucys, V.Stončius      
 6   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
  21:6  21:18 [19']      
    [48] 12:25   K.Jucys, V.Stončius  
 7   Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
      21:16  21:11 [21']  
[15] 10:20   T.Jarutis, M.Lukošaitis      
 10   Tadas Jarutis 
 Mantas Lukošaitis 
  21:15  15:21  23:21 [35']      
  [32] 11:10   T.Jarutis, M.Lukošaitis    
 15   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
    21:18  24:22 [27']    
[16] 10:20   M.Brazauskas, D.Kairys      
 2   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
  14:21  21:19  21:16 [37']    I.Lukoševičius, A.Rimkus   3-a vieta
      [60] 13:15   I.Lukoševičius, A.Rimkus
       T.Jarutis, M.Lukošaitis   21:14  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kovarskas, B.Šemeta    
    [49] 12:25   J.Adomaitis, A.Mockus  
     J.Adomaitis, A.Mockus   21:18  21:19 [25']   5-a vieta
      [61] 13:15   J.Adomaitis, A.Mockus
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas     21:11  17:21  21:10 [33']
    [50] 12:25   M.Brazauskas, D.Kairys  
     M.Brazauskas, D.Kairys   21:18  21:12 [24']  
         
         
       A.Kovarskas, B.Šemeta   7-a vieta
     
       E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Orlovas, V.Valaitis      
  [33] 11:35   A.Orlovas, V.Valaitis    
   J.Daugėla, A.Masteika   21:11  17:21  21:17 [41']    
    [51] 12:50   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris  
   R.Čepulis, Š.Džiugas     21:13  21:16 [25']  
  [34] 11:35   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris    
   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris   19:21  21:14  21:7 [32']     9-a vieta
      [62] 13:15   R.Paškevičius, V.Šimkus
   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas       21:19  13:21  24:22 [40']
  [35] 11:35   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas    
   V.Kemežys, E.Litvinskas   21:17  18:21  21:13 [37']    
    [52] 12:50   R.Paškevičius, V.Šimkus  
   R.Paškevičius, V.Šimkus     21:19  21:19 [27']  
  [36] 11:35   R.Paškevičius, V.Šimkus    
   R.Poškus, G.Strumila   23:21  25:27  21:13 [39']    
         
       A.Orlovas, V.Valaitis   11-a vieta
     
       D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Daugėla, A.Masteika    
     
     R.Čepulis, Š.Džiugas   ->   13-a vieta
     
     V.Kemežys, E.Litvinskas     ->
     
     R.Poškus, G.Strumila   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.