Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Birutė Baranauskaitė ,   Justė Kažanauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[132] 18:30   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė    
 8   Pornpimol Muantai ,   Milda Gumbrevičiūtė    21:10  21:11 [11']    
  [147] 19:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė  
 5   Irena Peleckienė ,   Monika Žiūkaitė      21:19  21:12 [24']  
[133] 18:55   D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė    
 4   Dovilė Butvydaitė ,   Jurgita Girdiušaitė    21:15  20:22  21:16 [35']    1-a vieta
    [160] 20:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė
 3   Svetlana Čalkina ,   Ieva Vidzėnienė        21:19  17:21  21:19 [39']
[134] 18:55   S.Čalkina, I.Vidzėnienė    
 6   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    22:20  21:18 [27']    
  [148] 19:45   E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
 7   Kristina Poškutė ,   Diana Radzevičienė      22:20  21:17 [26']  
[135] 18:55   E.Mačiulytė, I.Semaškienė    
 2   Eglė Mačiulytė ,   Indrė Semaškienė    21:12  21:18 [23']    
     
     D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė  3-a vieta
  [161] 20:45   S.Čalkina, I.Vidzėnienė
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė   21:7  21:16 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė    
  [149] 19:45   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė  
   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė   21:12  21:16 [23']  5-a vieta
    [162] 21:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     18:21  21:15  21:16 [32']
  [150] 19:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė   12:21  22:20  21:16 [31']  
       
       
     P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė  7-a vieta
    [163] 21:15   K.Poškutė, D.Radzevičienė
     K.Poškutė, D.Radzevičienė   21:5  17:21  21:13 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.