Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Marius Augustaitis 
 Milda Geršvaltaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Augustaitis, M.Geršvaltaitytė      
 16       ->      
  [90] 15:25   M.Augustaitis, M.Geršvaltaitytė    
 9   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    21:11  21:9 [18']    
[73] 14:10   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 8   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:19  21:18 [24']      
    [106] 16:45   M.Augustaitis, M.Geršvaltaitytė  
 5   Mantas Lukošaitis 
 Dovilė Butvydaitė 
      21:10  21:14 [21']  
[74] 14:10   M.Lukošaitis, D.Butvydaitė      
 12   Vitalijus Kemežys 
 Diana Radzevičienė 
  21:13  21:18 [24']      
  [91] 15:25   T.Meškutavičius, E.Mačiulytė    
 13   Paulius Vaišneideris 
 Jurgita Girdiušaitė 
    22:20  21:19 [29']    
[75] 14:35   T.Meškutavičius, E.Mačiulytė      
 4   Tomas Meškutavičius 
 Eglė Mačiulytė 
  21:11  21:17 [22']       1-a vieta
      [119] 17:35   M.Augustaitis, M.Geršvaltaitytė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
        21:13  13:21  21:13 [30']
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [92] 15:55   G.Siva, P.Muantai    
 11   Gobinath Siva 
 Pornpimol Muantai 
    21:15  21:17 [23']    
[76] 14:35   G.Siva, P.Muantai      
 6   Audrius Lesinskas 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:16  17:21  21:12 [38']      
    [107] 16:45   V.Stončius, K.Poškutė  
 7   Giedrius Semaška 
 Indrė Semaškienė 
      21:12  21:14 [21']  
[77] 14:35   V.Stončius, K.Poškutė      
 10   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:7  21:6 [18']      
  [93] 15:55   V.Stončius, K.Poškutė    
 15         21:6  21:10 [17']    
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    T.Meškutavičius, E.Mačiulytė   3-a vieta
      [120] 17:35   T.Meškutavičius, E.Mačiulytė
       G.Siva, P.Muantai   22:20  9:21  26:24 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
    [108] 16:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
     M.Lukošaitis, D.Butvydaitė   21:19  21:14 [24']   5-a vieta
      [121] 18:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
     E.Petrošius, V.Slušnienė     21:15  21:15 [20']
    [109] 17:10   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:18  22:20 [23']  
         
         
       M.Lukošaitis, D.Butvydaitė   7-a vieta
     
       E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->    
    [110] 17:10   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
   V.Kemežys, D.Radzevičienė     17:21  21:19  21:13 [28']  
  [94] 15:55   V.Kemežys, D.Radzevičienė    
   P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė   21:15  21:6 [17']     9-a vieta
      [122] 18:05   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
        21:18  21:14 [21']
   A.Lesinskas, I.Vidzėnienė    
   A.Lesinskas, I.Vidzėnienė   ->    
    [111] 17:10   A.Lesinskas, I.Vidzėnienė  
   G.Semaška, I.Semaškienė     21:17  21:19 [25']  
   G.Semaška, I.Semaškienė    
    ->    
         
       V.Kemežys, D.Radzevičienė   11-a vieta
     
       G.Semaška, I.Semaškienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė  
     P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė   ->   13-a vieta
       P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.