Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė        
 32       ->        
  [99] 15:05    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė      
 17   Agnieška Komiago 
 Anželika Šukevič  
    21:4  21:5 [13']      
[91] 14:40    G.Jančytė, G.Mažylytė        
 16   Gabija Jančytė 
 Gabija Mažylytė 
  21:8  21:18 [15']        
    [112] 15:55    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė    
 9   Karolina Kondratavičiūtė 
 Sofija Orlovaitė 
      21:7  21:6 [12']    
 K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė        
 24       ->        
  [100] 15:05    K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė      
 25         21:15  21:19 [18']      
 A.Ralytė, A.Ralovecaitė        
 8   Aina Ralytė 
 Agnė Ralovecaitė 
  ->        
      [134] 17:05    I.Kinaitė, G.Turauskaitė  
 5   Evelina Karlikauskytė 
 Greta Šukutytė 
        21:17  11:21  21:14 [31']  
 E.Karlikauskytė, G.Šukutytė        
 28       ->        
  [101] 15:05    I.Kinaitė, G.Turauskaitė      
 21         21:7  21:15 [15']      
 I.Kinaitė, G.Turauskaitė        
 12   Ieva Kinaitė 
 Gineta Turauskaitė 
  ->        
    [113] 15:55    I.Kinaitė, G.Turauskaitė    
 13   Gintarė Geišaitė 
 Neringa Geišaitė 
      21:10  21:16 [17']    
 G.Geišaitė, N.Geišaitė        
 20       ->        
  [102] 15:05    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė      
 29         21:7  21:7 [13']      
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė        
 4   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
  ->         1-a vieta
        [156] 17:55    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė
 3   Lina Drūteikaitė 
 Samanta Golubickaitė 
          21:16  23:21 [19']
 L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė        
 30       ->        
  [103] 15:05    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė      
 19         21:6  21:1 [10']      
 V.Baltutytė, V.Balvočiūtė        
 14   Vakarė Baltutytė 
 Vaiva Balvočiūtė 
  ->        
    [114] 15:55    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      21:6  21:8 [12']    
 A.Balazaitė, K.Remeikaitė        
 22       ->        
  [104] 15:30    A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 27         21:6  21:4 [11']      
 J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė        
 6   Justina Gustaitytė 
 Dovilė Kuzmickaitė 
  ->        
      [135] 17:05    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė  
 7   Modesta Bogužaitė 
 Klaudija Pleškytė 
        21:12  21:7 [13']  
 M.Bogužaitė, K.Pleškytė        
 26       ->        
  [105] 15:30    M.Bogužaitė, K.Pleškytė      
 23         21:6  21:7 [13']      
 R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė        
 10   Roneta Krasauskaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
  ->        
    [115] 15:55    M.Bogužaitė, K.Pleškytė    
 15   Erika Bistrickaitė 
 Rasa Janina Niunevaitė 
      21:12  17:21  21:19 [26']    
[92] 14:40    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė        
 18   Viktorija Kuldoš 
 Patrisija Baniulytė 
  21:7  21:7 [13']      G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė   3-a vieta
  [106] 15:30    A.Malinauskaitė, G.Mockutė   [157] 17:55    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė
 31         21:10  21:10 [16']    M.Bogužaitė, K.Pleškytė   21:10  21:5 [14']
 A.Malinauskaitė, G.Mockutė        
 2   Augustė Malinauskaitė 
 Gabija Mockutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė    
      [136] 17:05    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
       T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   21:13  21:13 [14']   5-a vieta
        [158] 18:15    A.Malinauskaitė, G.Mockutė
       A.Balazaitė, K.Remeikaitė     21:13  21:13 [16']
      [137] 17:05    A.Malinauskaitė, G.Mockutė  
       A.Malinauskaitė, G.Mockutė   21:9  21:14 [15']  
           
           
         K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė   7-a vieta
        [159] 18:15    A.Balazaitė, K.Remeikaitė
         A.Balazaitė, K.Remeikaitė   21:10  21:13 [13']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Jančytė, G.Mažylytė      
    [116] 15:55    A.Ralytė, A.Ralovecaitė    
     A.Ralytė, A.Ralovecaitė   21:4  21:6 [11']    
      [138] 17:05    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė  
     E.Karlikauskytė, G.Šukutytė     21:8  21:14 [16']  
    [117] 15:55    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė    
     G.Geišaitė, N.Geišaitė   21:7  21:11 [13']     9-a vieta
        [160] 18:15    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė
     V.Baltutytė, V.Balvočiūtė       21:9  21:7 [14']
    [118] 15:55    J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė    
     J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė   24:22  21:18 [19']    
      [139] 17:05    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė  
     R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė     18:21  21:19  21:17 [27']  
    [119] 15:55    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė    
     E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė   21:14  21:8 [18']    
           
         A.Ralytė, A.Ralovecaitė   11-a vieta
       
         J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Jančytė, G.Mažylytė    
       
       G.Geišaitė, N.Geišaitė   ->   13-a vieta
       
       V.Baltutytė, V.Balvočiūtė     ->
       
       R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Komiago, A.Šukevič      
   A.Komiago, A.Šukevič   ->      
     A.Komiago, A.Šukevič    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Komiago, A.Šukevič  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Kuldoš, P.Baniulytė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Kuldoš, P.Baniulytė    
   V.Kuldoš, P.Baniulytė     ->    
   V.Kuldoš, P.Baniulytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 
     U-13 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.