Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [204] 18:30    A.Mizgiris    
 9   Kiryl Ashurkevich      21:9  21:6 [15']    
[183] 17:35    A.Mizgiris      
 8   Antanas Mizgiris    21:18  17:21  21:18 [31']      
    [226] 19:25    A.Mizgiris  
 5   Bronislovas Matelis        21:14  21:12 [16']  
[184] 17:35    M.Kancleris      
 12   Mindaugas Kancleris    15:21  21:11  21:12 [29']      
  [205] 18:30    M.Kancleris    
 13         21:18  21:19 [17']    
 I.Raig      
 4   Indrek Raig    ->       1-a vieta
      [242] 20:20    A.Mizgiris
 3   Aurimas Meškinis          21:19  21:18 [23']
 A.Meškinis      
 14       ->      
  [206] 18:30    M.Piatrushka    
 11   Mikalai Piatrushka      21:13  21:19 [20']    
[185] 17:35   M.Piatrushka      
 6   Virgilijus Balaišis    24:22  21:9 [24']      
    [227] 19:25    L.Zavadskis  
 7   Steponas Januška        21:14  21:10 [18']  
[186] 17:35    L.Zavadskis      
 10   Linas Zavadskis    21:7  21:11 [15']      
  [207] 18:30    L.Zavadskis    
 15         21:16  21:6 [19']    
 P.Balaišis      
 2   Pijus Balaišis    ->    M.Kancleris   3-a vieta
      [243] 20:20    M.Piatrushka
       M.Piatrushka   21:9  21:17 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [228] 19:25    E.Adakauskas  
     I.Raig   21:15  21:17 [16']   5-a vieta
      [244] 20:20    E.Adakauskas
     A.Meškinis     21:17  13:21  21:14 [29']
    [229] 19:25    P.Balaišis  
     P.Balaišis   21:10  22:20 [19']  
         
         
       I.Raig   7-a vieta
     
       A.Meškinis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Ashurkevich    
   K.Ashurkevich   ->    
    [208] 18:30   K.Ashurkevich  
   B.Matelis     21:15  21:12 [21']  
   B.Matelis    
    ->     9-a vieta
      [230] 19:25   K.Ashurkevich
        21:18  21:15 [22']
   V.Balaišis    
   V.Balaišis   ->    
    [209] 18:30    V.Balaišis  
   S.Januška     21:13  21:15 [21']  
   S.Januška    
    ->    
         
       B.Matelis   11-a vieta
     
       S.Januška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.