Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Povilas Bartušis 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [34] 11:15    P.Bartušis, P.Murėnaitė    
 9   Vidas Martinkus 
 Renata Platakytė 
    21:4  21:10 [12']    
[13] 10:25    V.Martinkus, R.Platakytė      
 8   Deividas Golubickas 
 Lorena Valantiejienė 
  21:16  16:21  21:13 [29']      
    [55] 12:10    P.Bartušis, P.Murėnaitė  
 5   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
      21:10  21:11 [14']  
[14] 10:25    L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 12   Juris Krūminš 
 Diana Šavalgina 
  21:17  21:19 [17']      
  [35] 11:15    T.Supronas, T.Urbonienė    
 13   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    21:19  10:21  21:12 [25']    
[15] 10:25    T.Supronas, T.Urbonienė      
 4   Tadas Supronas 
 Tanita Urbonienė 
  21:18  21:19 [19']       1-a vieta
      [74] 12:35    P.Bartušis, P.Murėnaitė
 3   Marijus Stankevičius 
 Justė Kažanauskaitė 
        21:10  21:11 [14']
[16] 10:25    M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė      
 14   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:5  21:12 [14']      
  [36] 11:15    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva    
 11   Ardas Valantiejus 
 Viltė Navardauskaitė 
    21:17  21:18 [17']    
[17] 10:25    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva      
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Snežana Poklikajeva 
  20:22  21:11  21:16 [24']      
    [56] 12:10    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 7   Vygantas Garmus 
 Rūta Ulozaitė 
      21:18  17:21  21:19 [26']  
[18] 10:25    K.Volfs, D.Damberga      
 10   Kristaps Volfs 
 Dace Damberga 
  21:12  13:21  22:20 [29']      
  [37] 11:15    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:16  21:15 [18']    
[19] 10:25    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:11  21:11 [14']    T.Supronas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [75] 13:00    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva
       F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   13:21  21:8  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, R.Platakytė    
    [57] 12:10    L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė   21:14  22:20 [19']   5-a vieta
      [76] 13:00    L.Supronas, D.Ruzvaltienė
     M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė     21:18  21:11 [17']
    [58] 12:10    M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė  
     K.Volfs, D.Damberga   21:14  21:16 [17']  
         
         
       V.Martinkus, R.Platakytė   7-a vieta
      [77] 13:00    V.Martinkus, R.Platakytė
       K.Volfs, D.Damberga   21:16  21:17 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Golubickas, L.Valantiejienė    
   D.Golubickas, L.Valantiejienė   ->    
    [59] 12:10   J.Krūminš, D.Šavalgina  
   J.Krūminš, D.Šavalgina     19:21  22:20  21:19 [39']  
  [38] 11:15   J.Krūminš, D.Šavalgina    
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   21:7  21:13 [24']     9-a vieta
      [78] 13:00    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       21:11  21:17 [16']
  [39] 11:15    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė    
   A.Valantiejus, V.Navardauskaitė   21:16  21:16 [18']    
    [60] 12:10    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė  
   V.Garmus, R.Ulozaitė     18:21  25:23  21:15 [30']  
  [40] 11:15    V.Garmus, R.Ulozaitė    
   V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė   24:22  21:19 [18']    
         
       D.Golubickas, L.Valantiejienė   11-a vieta
      [79] 13:00    V.Garmus, R.Ulozaitė
       V.Garmus, R.Ulozaitė   21:14  21:10 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   ->   13-a vieta
      [80] 13:00    V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     22:20  14:21  26:24 [30']
    [61] 12:10    V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė  
     V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė   24:22  21:14 [17']  
         
         
        15-a vieta
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.