Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[84] 13:00    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė    
 8   Kristina Kisieliūtė ,   Viltė Navardauskaitė    17:21  21:15  21:15 [28']    
  [105] 13:55    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė  
 5   Jurgita Girdiušaitė ,   Živilė Simonaitytė      21:11  21:16 [15']  
[85] 13:00    D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė    
 4   Dovilė Jonkuvienė ,   Ieva Vidzėnienė    21:18  18:21  21:15 [28']    1-a vieta
    [130] 15:10    S.Eiduks, S.Ruutel
 3   Lina Gorienė ,   Ingrida Savickienė        21:7  21:8 [13']
[86]    E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
 6   Elita Grante ,   Evija Kvepa-Vebere    21:19  21:13 [17']    
  [106] 13:55    S.Eiduks, S.Ruutel  
 7   Dalia Bogatko ,   Inga Jakutienė      21:4  21:18 [15']  
[87] 13:25    S.Eiduks, S.Ruutel    
 2   Sandra Eiduks ,   Sigrid Ruutel    21:3  21:10 [12']    
     
     D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė  3-a vieta
  [131] 15:10    D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   21:13  21:23  21:13 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Platakytė, J.Sereckienė    
  [107] 14:20    R.Platakytė, J.Sereckienė  
   J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė   21:13  21:16 [18']  5-a vieta
    [132] 15:10    R.Platakytė, J.Sereckienė
   L.Gorienė, I.Savickienė     21:16  21:14 [17']
  [108] 14:20    L.Gorienė, I.Savickienė  
   D.Bogatko, I.Jakutienė   15:21  21:15  21:9 [25']  
       
       
     J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė  7-a vieta
    [133] 15:10    J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė
     D.Bogatko, I.Jakutienė   21:15  21:13 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.