Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Goda Giedrikaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
14
21
15
21
 22'
15
21
15
21
 14'
22
20
21
18
 17'
102/122
-20
1
3
2 Guoda Miniotaitė 
 Renata Bernotė 
21
14
21
15
 22'
21
19
21
13
 27'
21
10
21
14
 15'
126/85
41
3
1
3 Modesta Kožkuvienė 
 Agnė Navickienė 
21
15
21
15
 14'
19
21
13
21
 27'
21
14
21
9
 14'
116/95
21
2
2
4 Kristina Ežerskytė 
 Sandra Goroškaitė 
20
22
18
21
 17'
10
21
14
21
 15'
14
21
9
21
 14'
85/127
-42
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ingūna Aldina 
 Luiza Ivanauskaitė 
14
21
21
17
12
21
 31'
21
9
21
14
 17'
89/82
7
1
2
2 Gintarė Kairytė 
 Renata Staupelienė 
21
14
17
21
21
12
 31'
21
7
21
9
 15'
101/63
38
2
1
3 Sigita Bartkienė 
 Irmina Bungaitė 
9
21
14
21
 17'
7
21
9
21
 15'
39/84
-45
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 3    Guoda Miniotaitė,  Renata Bernotė  
[147] 16:00   G.Miniotaitė, R.Bernotė
 4    Gintarė Kairytė,  Renata Staupelienė   22:24  21:15  21:18 [32']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 2    Ingūna Aldina,  Luiza Ivanauskaitė  
[148] 16:00   M.Kožkuvienė, A.Navickienė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Agnė Navickienė   21:17  21:13 [18']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 1    Goda Giedrikaitė,  Živilė Nečejauskaitė  
[149] 16:00   G.Giedrikaitė, Ž.Nečejauskaitė
 6    Sigita Bartkienė,  Irmina Bungaitė   21:13  22:20 [16']
   



2018-04-21  
   7-a vieta
 7    Kristina Ežerskytė,  Sandra Goroškaitė  
[150] 16:00   K.Ežerskytė, S.Goroškaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.