Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Arūnas Smalskis 
 Renata Stulpinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Smalskis, R.Stulpinaitė      
 16       ->      
  [20] 10:25    A.Smalskis, R.Stulpinaitė    
 9   Ąžuolas Galiauskas 
 Guoda Miniotaitė 
    21:11  21:12 [18']    
[1] 10:00    T.Paliulis, G.Kairytė      
 8   Tautvydas Paliulis 
 Gintarė Kairytė 
  21:11  21:17 [16']      
    [41] 11:15    A.Smalskis, R.Stulpinaitė  
 5   Vidmantas Galiauskas 
 Jurgita Girdiušaitė 
      21:8  21:15 [17']  
[2] 10:00    V.Galiauskas, J.Girdiušaitė      
 12   Augustas Janušonis 
 Goda Giedrikaitė 
  21:16  21:10 [16']      
  [21] 10:25   V.Galiauskas, J.Girdiušaitė    
 13         18:21  21:11  21:17 [37']    
 E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė      
 4   Emilijus Ivanauskas 
 Luiza Ivanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [62] 12:10    A.Smalskis, R.Stulpinaitė
 3   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
        21:9  21:11 [15']
 E.Gedminas, E.Gedminienė      
 14       ->      
  [22] 10:50    E.Gedminas, E.Gedminienė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:17  21:17 [18']    
[3] 10:00    R.Dovydėnas, I.Bungaitė      
 6   Ramūnas Dovydėnas 
 Irmina Bungaitė 
  21:13  21:6 [15']      
    [42] 11:15    K.Krūminas, R.Staupelienė  
 7   Almantas Abromaitis 
 Kristina Ežerskytė 
      21:13  21:14 [16']  
[4] 10:00    A.Abromaitis, K.Ežerskytė      
 10   Pavel Šavareiko 
 Sigita Bartkienė 
  18:21  21:7  21:8 [24']      
  [23] 10:50    K.Krūminas, R.Staupelienė    
 15         14:21  21:11  21:12 [23']    
 K.Krūminas, R.Staupelienė      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
  ->    V.Galiauskas, J.Girdiušaitė   3-a vieta
      [63] 12:10    E.Gedminas, E.Gedminienė
       E.Gedminas, E.Gedminienė   21:15  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Paliulis, G.Kairytė    
    [43] 11:40    T.Paliulis, G.Kairytė  
     E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   21:13  21:15 [17']   5-a vieta
      [64] 12:35    T.Paliulis, G.Kairytė
     R.Dovydėnas, I.Bungaitė     21:23  21:7  21:12 [25']
    [44] 11:40    A.Abromaitis, K.Ežerskytė  
     A.Abromaitis, K.Ežerskytė   21:16  21:17 [21']  
         
         
       E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   7-a vieta
      [65] 12:35    R.Dovydėnas, I.Bungaitė
       R.Dovydėnas, I.Bungaitė   21:9  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė    
   Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė   ->    
    [24] 10:50    Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė  
   A.Janušonis, G.Giedrikaitė     21:8  21:5 [11']  
   A.Janušonis, G.Giedrikaitė    
    ->     9-a vieta
      [45] 11:40    Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė
        21:16  22:20 [18']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [25] 10:50    J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   P.Šavareiko, S.Bartkienė     21:2  21:10 [14']  
   P.Šavareiko, S.Bartkienė    
    ->    
         
       A.Janušonis, G.Giedrikaitė   11-a vieta
      [46] 11:40    P.Šavareiko, S.Bartkienė
       P.Šavareiko, S.Bartkienė   21:16  21:23  21:15 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.