Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 etapas), Data: 2017-12-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas        
 32       ->        
  [6] 10:00    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas      
 17   Andžej Mackevič (jr) 
 Evaldas Giedraitis 
    21:16  21:17 [18']      
[1] 10:00   A.Ambrasas, S.Jurkevičius        
 16   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  22:20  21:16 [28']        
    [25] 11:15   R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas    
 9   Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
      19:21  21:17  21:16 [41']    
 P.Jūras, M.Povilaitis        
 24       ->        
  [7] 10:00    P.Jūras, M.Povilaitis      
 25         21:15  23:21 [22']      
 V.Markevičius, J.Gudonis        
 8   Vaidas Markevičius 
 Justas Gudonis 
  ->        
      [44] 12:05    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas  
 5   Jonas Ožalas 
 Rapolas Grigaliūnas 
        21:18  21:19 [20']  
 J.Ožalas, R.Grigaliūnas        
 28       ->        
  [8] 10:00    J.Ožalas, R.Grigaliūnas      
 21         21:19  21:10 [18']      
 A.Ramanauskas, E.Bardauskas        
 12   Andrius Ramanauskas 
 Edvardas Bardauskas 
  ->        
    [26] 11:15    J.Ožalas, R.Grigaliūnas    
 13   Aurimas Misius 
 Rytis Vasiliauskas 
      23:21  21:15 [19']    
[2] 10:00    A.Misius, R.Vasiliauskas        
 20   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:16  21:15 [15']        
  [9] 10:25    A.Misius, R.Vasiliauskas      
 29         21:18  21:12 [19']      
 A.Brazauskas, M.Armonas        
 4   Audrius Brazauskas 
 Marius Armonas 
  ->         1-a vieta
        [65] 13:20    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas
 3   Vidas Venckus 
 Jonas Bartkus 
          21:13  21:14 [16']
 V.Venckus, J.Bartkus        
 30       ->        
  [10] 10:25    V.Venckus, J.Bartkus      
 19   Benas Šemeta 
 Adomas Kovarskas 
    21:15  18:21  21:17 [34']      
[3] 10:00    Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas        
 14   Česlovas Ramanauskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
  21:8  21:18 [19']        
    [27] 11:15    A.Olšauskas, A.Nareika    
 11   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
      21:11  21:13 [14']    
 V.Ancuta, T.Ožalas        
 22       ->        
  [11] 10:25    A.Olšauskas, A.Nareika      
 27         21:15  21:16 [15']      
[4] 10:00   A.Olšauskas, A.Nareika        
 6   Artūras Olšauskas 
 Artūras Nareika 
  ->        
      [45] 12:05    A.Olšauskas, A.Nareika  
 7   Benas Davidonis 
 Rytis Davidonis 
        21:14  21:13 [16']  
 B.Davidonis, R.Davidonis        
 26       ->        
  [12] 10:25    V.Jonikas, K.Poškus      
 23         18:21  21:16  21:15 [29']      
 V.Jonikas, K.Poškus        
 10   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
  ->        
    [28] 11:15    V.Jonikas, K.Poškus    
 15   Tomas Lukoševičius 
 Agnius Tamošaitis 
      21:18  21:13 [17']    
[5] 10:00    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis        
 18   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:16  21:15 [16']      J.Ožalas, R.Grigaliūnas   3-a vieta
  [13] 10:25    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   [66] 13:20    J.Ožalas, R.Grigaliūnas
 31         21:10  17:21  21:12 [22']    V.Jonikas, K.Poškus   21:14  21:15 [17']
 J.Pauliukas, G.Jaugielavičius        
 2   Jurgis Pauliukas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Jūras, M.Povilaitis    
      [46] 12:05   A.Misius, R.Vasiliauskas  
       A.Misius, R.Vasiliauskas   21:14  13:21  21:18 [30']   5-a vieta
        [67] 13:20    A.Misius, R.Vasiliauskas
       V.Venckus, J.Bartkus     21:17  22:20 [19']
      [47] 12:05    V.Venckus, J.Bartkus  
       T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   21:9  20:22  21:17 [26']  
           
           
         P.Jūras, M.Povilaitis   7-a vieta
        [68] 13:20   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis
         T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   21:19  21:16 [23']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Ambrasas, S.Jurkevičius      
    [29] 11:15    V.Markevičius, J.Gudonis    
     V.Markevičius, J.Gudonis   21:13  14:21  21:12 [32']    
      [48] 12:05    V.Markevičius, J.Gudonis  
     A.Ramanauskas, E.Bardauskas     21:10  17:21  21:16 [29']  
    [30] 11:15    A.Ramanauskas, E.Bardauskas    
     A.Brazauskas, M.Armonas   21:15  21:17 [16']     9-a vieta
        [69] 13:20    J.Pauliukas, G.Jaugielavičius
     Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas       14:21  21:14  23:21 [29']
    [31] 11:15    V.Ancuta, T.Ožalas    
     V.Ancuta, T.Ožalas   21:15  21:16 [18']    
      [49] 12:30    J.Pauliukas, G.Jaugielavičius  
     B.Davidonis, R.Davidonis     21:13  22:20 [17']  
    [32] 11:15    J.Pauliukas, G.Jaugielavičius    
     J.Pauliukas, G.Jaugielavičius   21:18  21:19 [21']    
           
         A.Ramanauskas, E.Bardauskas   11-a vieta
        [70] 13:20    A.Ramanauskas, E.Bardauskas
         V.Ancuta, T.Ožalas   12:21  21:19  21:16 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
      [50] 12:30    A.Ambrasas, S.Jurkevičius  
       A.Brazauskas, M.Armonas   21:16  18:21  22:20 [32']   13-a vieta
        [71] 13:20    B.Davidonis, R.Davidonis
       Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas     21:13  16:21  21:10 [29']
      [51] 12:30    B.Davidonis, R.Davidonis  
       B.Davidonis, R.Davidonis   21:14  22:20 [22']  
           
           
         A.Brazauskas, M.Armonas   15-a vieta
        [72] 13:20    A.Brazauskas, M.Armonas
    Dėl 17-32 vietos      Č.Ramanauskas, M.Ramanauskas   21:23  21:19  21:18 [33']
         
   A.Mackevič (jr), E.Giedraitis      
   A.Mackevič (jr), E.Giedraitis   ->      
     A.Mackevič (jr), E.Giedraitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [52] 12:30    A.Mackevič (jr), E.Giedraitis  
        21:10  21:15 [14']  
   .      
    ->      
     A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas    
   A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas     ->    
   A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
        [73] 13:45    A.Mackevič (jr), E.Giedraitis
          21:8  21:19 [16']
   B.Šemeta, A.Kovarskas      
   B.Šemeta, A.Kovarskas   ->      
     B.Šemeta, A.Kovarskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [53] 12:30    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
        21:14  18:21  21:14 [29']  
   .      
    ->      
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas     ->    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
    ->    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   19-a vieta
        [74] 13:45    B.Šemeta, A.Kovarskas
         B.Šemeta, A.Kovarskas   16:21  21:17  21:17 [28']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.