Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 etapas), Data: 2017-12-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30  
 1   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Martinkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Meškutavičius, A.Martinkutė      
 16       ->      
  [116] 15:50    T.Meškutavičius, A.Martinkutė    
 9   Gediminas Jauniškis 
 Aldona Šimanskaitė 
    21:4  21:13 [13']    
[101] 15:00    G.Jauniškis, A.Šimanskaitė      
 8   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  21:9  21:15 [15']      
    [133] 16:40    I.Čerkasov, K.Bulgarina  
 5   Pavel Gusev 
 Monika Janutaitė 
      21:8  21:13 [13']  
[101] 15:00    I.Čerkasov, K.Bulgarina      
 12   Ilja Čerkasov 
 Katja Bulgarina 
  21:4  21:9 [12']      
  [116] 15:50    I.Čerkasov, K.Bulgarina    
 13   Nerijus Kavaliauskas 
 Rūta Kavaliauskienė 
    21:7  21:12 [13']    
[102] 15:00   N.Kavaliauskas, R.Kavaliauskienė      
 4   Giedrius Semaška 
 Aušra Lingytė 
  21:14  23:25  21:12 [34']       1-a vieta
      [152] 17:55    I.Čerkasov, K.Bulgarina
 3   Marius Tamošiūnas 
 Danyu Zhong 
        21:12  21:18 [16']
[103] 15:00    M.Kelpšas, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 14   Mindaugas Kelpšas 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:16  19:21  21:10 [24']      
  [117] 15:50    M.Kelpšas, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
    21:9  21:11 [13']    
[104] 15:00    R.Venslovas, D.Daugerd      
 6   Andrius Dubrovskis 
 Milda Bučaitė 
  21:11  21:13 [13']      
    [134] 16:40    M.Kelpšas, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 7   Rytis Davidonis 
 Kotryna Janutaitė 
      21:15  21:10 [14']  
[105] 15:25    R.Davidonis, K.Janutaitė      
 10   Viktoras Keturakis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:19  21:10 [17']      
  [118] 15:50    R.Davidonis, K.Janutaitė    
 15         21:18  21:18 [19']    
 S.Zaturskis, R.Žigienė      
 2   Svajūnas Zaturskis 
 Rūta Žigienė 
  ->    T.Meškutavičius, A.Martinkutė   3-a vieta
      [153] 17:55    T.Meškutavičius, A.Martinkutė
       R.Davidonis, K.Janutaitė   21:11  21:15 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Jauniškis, A.Šimanskaitė    
    [135] 16:40    N.Kavaliauskas, R.Kavaliauskienė  
     N.Kavaliauskas, R.Kavaliauskienė   21:19  21:7 [14']   5-a vieta
      [154] 17:55   S.Zaturskis, R.Žigienė
     R.Venslovas, D.Daugerd     21:14  21:11 [19']
    [136] 17:05   S.Zaturskis, R.Žigienė  
     S.Zaturskis, R.Žigienė   17:21  21:9  21:14 [29']  
         
         
       G.Jauniškis, A.Šimanskaitė   7-a vieta
      [155] 17:55    G.Jauniškis, A.Šimanskaitė
       R.Venslovas, D.Daugerd   21:17  21:19 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   ->    
    [137] 17:05    P.Gusev, M.Janutaitė  
   P.Gusev, M.Janutaitė     21:7  21:13 [15']  
  [119] 15:50   P.Gusev, M.Janutaitė    
   G.Semaška, A.Lingytė   21:14  21:10 [25']     9-a vieta
      [156] 17:55    P.Gusev, M.Janutaitė
   M.Tamošiūnas, D.Zhong       10:21  22:20  21:11 [25']
  [120] 16:15    M.Tamošiūnas, D.Zhong    
   A.Dubrovskis, M.Bučaitė   22:20  21:17 [19']    
    [138] 17:05    M.Tamošiūnas, D.Zhong  
   V.Keturakis, A.Antanavičiūtė     21:14  21:10 [14']  
   V.Keturakis, A.Antanavičiūtė    
    ->    
         
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   11-a vieta
      [157] 17:55    V.Keturakis, A.Antanavičiūtė
       V.Keturakis, A.Antanavičiūtė   21:8  16:21  21:16 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Semaška, A.Lingytė  
     G.Semaška, A.Lingytė   ->   13-a vieta
      [158] 17:55   G.Semaška, A.Lingytė
     A.Dubrovskis, M.Bučaitė     17:21  21:19  21:16 [30']
     A.Dubrovskis, M.Bučaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.