Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-11  
 1   Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, R.Grigaliūnas      
 16       ->      
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [52] 16:45    D.Pakšys, R.Grigaliūnas  
 5   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
      21:10  21:15 [19']  
 M.Gedrimas, V.Šukys      
 12       ->      
  [40] 15:30    M.Gedrimas, V.Šukys    
 13         18:21  21:19  21:16 [36']    
 A.Juknevičius, A.Radavičius      
 4   Arnas Juknevičius 
 Artūras Radavičius 
  ->       1-a vieta
      [95] 10:20    D.Genys, V.Bagdanavičius
 3   Matas Mackevičius 
 Matas Miliauskis 
        21:14  21:5 [19']
 M.Mackevičius, M.Miliauskis      
 14       ->      
  [41] 15:55    M.Mackevičius, M.Miliauskis    
 11   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
    16:21  21:12  21:16 [31']    
[35] 15:05    M.Jokubaitis, P.Sutkaitis      
 6   Mantas Jokubaitis 
 Pijus Sutkaitis 
  21:18  21:19 [21']      
    [53] 17:10    D.Genys, V.Bagdanavičius  
 7   Titas Žibūda 
 Justinas Tomkevičius 
      21:8  21:6 [17']  
[36] 15:05    R.Dargis, V.Zaicas      
 10   Rokas Dargis 
 Vilius Zaicas 
  18:21  21:18  21:18 [32']      
  [42] 15:55    D.Genys, V.Bagdanavičius    
 15         21:5  21:7 [15']    
 D.Genys, V.Bagdanavičius      
 2   Dovas Genys 
 Vilius Bagdanavičius 
  ->    M.Gedrimas, V.Šukys   3-a vieta
      [96] 10:20    M.Gedrimas, V.Šukys
       M.Mackevičius, M.Miliauskis   22:20  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Juknevičius, A.Radavičius  
     A.Juknevičius, A.Radavičius   ->   5-a vieta
      [97] 10:20    A.Juknevičius, A.Radavičius
     M.Jokubaitis, P.Sutkaitis     22:20  19:21  21:16 [32']
    [54] 17:10    M.Jokubaitis, P.Sutkaitis  
     R.Dargis, V.Zaicas   21:12  21:7 [16']  
         
         
        7-a vieta
     
       R.Dargis, V.Zaicas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   N.Budrikas, M.Šatkauskas    
   N.Budrikas, M.Šatkauskas   ->    
    [43] 15:55    T.Žibūda, J.Tomkevičius  
   T.Žibūda, J.Tomkevičius     21:18  21:16 [23']  
   T.Žibūda, J.Tomkevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       N.Budrikas, M.Šatkauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.