Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-11  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [76] 19:10    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9   Titas Žibūda 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
    21:5  21:10 [14']    
[71] 18:45    M.Miliauskis, O.Ščerbakova      
 8   Matas Miliauskis 
 Oresta Ščerbakova 
  21:16  21:12 [18']      
    [81] 20:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 5   Markas Gedrimas 
 Signė Borisenko 
      21:7  21:5 [14']  
[72] 18:45    M.Gedrimas, S.Borisenko      
 12   Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:9  21:18 [18']      
  [77] 19:35    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 13   Nojus Budrikas 
 Akvilė Petkevičiūtė 
    21:15  21:19 [22']    
[73] 19:10    D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 4   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  21:14  21:4 [16']       1-a vieta
      [87] 09:30    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Kristė Anciūtė 
        21:17  21:11 [17']
 R.Grigaliūnas, K.Anciūtė      
 14       ->      
  [78] 19:35    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė    
 11   Mantas Jokubaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
    21:8  21:6 [16']    
[74] 19:10    M.Mackevičius, K.Čyvaitė      
 6   Matas Mackevičius 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:19  18:21  21:14 [34']      
    [82] 20:00    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė  
 7   Pijus Sutkaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
      17:21  21:19  21:18 [33']  
[75] 19:10    V.Šukys, N.Vogonytė      
 10   Vytautas Šukys 
 Nora Vogonytė 
  21:15  21:7 [17']      
  [79] 19:35    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė    
 15         21:15  21:4 [15']    
 M.Vilinauskas, M.Sukackaitė      
 2   Matas Vilinauskas 
 Monika Sukackaitė 
  ->    D.Pakšys, J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [88] 09:30    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė
       R.Grigaliūnas, K.Anciūtė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Miliauskis, O.Ščerbakova    
    [83] 20:00    M.Gedrimas, S.Borisenko  
     M.Gedrimas, S.Borisenko   27:25  21:14 [27']   5-a vieta
      [89] 09:30    M.Gedrimas, S.Borisenko
     M.Mackevičius, K.Čyvaitė     21:10  21:14 [18']
    [84] 20:00    M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
     V.Šukys, N.Vogonytė   21:16  21:16 [20']  
         
         
       M.Miliauskis, O.Ščerbakova   7-a vieta
      [90] 09:30    V.Šukys, N.Vogonytė
       V.Šukys, N.Vogonytė   7:21  21:15  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė    
   T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   ->    
    [85] 20:25    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė  
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė     22:20  17:21  21:18 [29']  
  [80] 19:35    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė    
   N.Budrikas, A.Petkevičiūtė   19:21  21:11  21:13 [27']     9-a vieta
      [91] 09:55    P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė
        21:9  21:19 [17']
   M.Jokubaitis, V.Trakšelytė    
   M.Jokubaitis, V.Trakšelytė   ->    
    [86] 20:25    P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė  
   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė     16:21  21:19  21:13 [33']  
   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė    
    ->    
         
       T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   11-a vieta
      [92] 09:55    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė
       M.Jokubaitis, V.Trakšelytė   21:13  21:16 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Budrikas, A.Petkevičiūtė  
     N.Budrikas, A.Petkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.