Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-04  
 1   Gabija Mockutė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Mockutė        
 32       ->        
  [133] 18:20    G.Mockutė      
 17   Gustė Šuliauskaitė      21:8  21:6 [15']      
[114] 17:05    O.Ščerbakova        
 16   Oresta Ščerbakova    21:16  21:16 [23']        
    [156] 19:10    G.Mockutė    
 9   Kristė Anciūtė        21:8  21:14 [17']    
 K.Anciūtė        
 24       ->        
  [134] 18:20    K.Anciūtė      
 25         21:17  21:17 [23']      
 S.Borisenko        
 8   Signė Borisenko    ->        
      [197] 10:15    G.Mockutė  
 5   Giang Nguyen Thi Thu          21:15  21:10 [20']  
 G.Nguyen Thi Thu        
 28       ->        
  [135] 18:20    J.Kelečiūtė      
 21   Augustė Leimonaitė      21:19  21:17 [19']      
[115] 17:05    J.Kelečiūtė        
 12   Jogailė Kelečiūtė    21:18  21:14 [17']        
    [157] 19:35    V.Paulauskaitė    
 13   Minija Barauskaitė        21:6  21:12 [14']    
[116] 17:05    M.Barauskaitė        
 20   Fausta Gedminaitė    21:13  21:19 [18']        
  [136] 18:20    V.Paulauskaitė      
 29         21:9  21:8 [13']      
 V.Paulauskaitė        
 4   Viltė Paulauskaitė    ->         1-a vieta
        [219] 11:30    G.Mockutė
 3   Samanta Golubickaitė            22:20  22:20 [24']
 S.Golubickaitė        
 30       ->        
  [137] 18:20    S.Golubickaitė      
 19   Lia Loginova      21:7  21:7 [11']      
[117] 17:30    M.Marcinkevičiūtė        
 14   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:14  20:22  21:15 [27']        
    [158] 19:35    S.Golubickaitė    
 11   Kornelija Urbonavičiūtė        21:14  21:6 [15']    
[118] 17:30    K.Urbonavičiūtė        
 22   Ivija Baranauskaitė    21:7  21:14 [15']        
  [138] 18:20    K.Urbonavičiūtė      
 27         17:21  21:16  26:24 [33']      
 M.Sukackaitė        
 6   Monika Sukackaitė    ->        
      [198] 10:40    P.Murėnaitė  
 7   Urtė Rakštytė          11:21  21:19  21:14 [34']  
 U.Rakštytė        
 26       ->        
  [139] 18:20    S.Bagdonaitė      
 23   Patricija Zvezdinaitė      19:21  21:10  21:14 [28']      
[119] 17:30    S.Bagdonaitė        
 10   Sofija Bagdonaitė    21:6  21:6 [11']        
    [159] 19:35    P.Murėnaitė    
 15   Anastasija Mozolevskaja        21:17  21:11 [18']    
[120] 17:30    A.Mozolevskaja        
 18   Emilija Ogurkis    21:15  21:12 [17']      V.Paulauskaitė   3-a vieta
  [140] 18:20    P.Murėnaitė   [220] 11:30    S.Golubickaitė
 31         21:7  21:6 [12']    S.Golubickaitė   19:21  21:7  21:14 [25']
 P.Murėnaitė        
 2   Perla Murėnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Anciūtė    
      [199] 10:40    J.Kelečiūtė  
       J.Kelečiūtė   21:15  16:21  22:20 [27']   5-a vieta
        [221] 11:30    S.Bagdonaitė
       K.Urbonavičiūtė     21:9  21:12 [16']
      [200] 10:40    S.Bagdonaitė  
       S.Bagdonaitė   21:17  18:21  23:21 [35']  
           
           
         K.Anciūtė   7-a vieta
        [222] 11:55    K.Urbonavičiūtė
         K.Urbonavičiūtė   21:5  16:21  21:8 [23']
      Dėl 9-16 vietos      
     O.Ščerbakova      
    [160] 19:35    S.Borisenko    
     S.Borisenko   21:5  21:10 [18']    
      [201] 10:40    S.Borisenko  
     G.Nguyen Thi Thu     21:11  21:11 [15']  
    [161] 19:35    G.Nguyen Thi Thu    
     M.Barauskaitė   16:21  21:15  21:19 [33']     9-a vieta
        [223] 11:55    M.Sukackaitė
     M.Marcinkevičiūtė       21:16  21:10 [18']
    [162] 19:35    M.Sukackaitė    
     M.Sukackaitė   21:6  21:12 [15']    
      [202] 10:40    M.Sukackaitė  
     U.Rakštytė     21:19  21:10 [18']  
    [163] 19:35    U.Rakštytė    
     A.Mozolevskaja   21:6  21:9 [14']    
           
         G.Nguyen Thi Thu   11-a vieta
        [224] 11:55   U.Rakštytė
         U.Rakštytė   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       O.Ščerbakova    
      [203] 10:40    M.Barauskaitė  
       M.Barauskaitė   15:21  21:15  21:16 [33']   13-a vieta
        [225] 11:55    M.Barauskaitė
       M.Marcinkevičiūtė     21:18  21:8 [17']
      [204] 10:40    M.Marcinkevičiūtė  
       A.Mozolevskaja   21:12  21:16 [18']  
           
           
         O.Ščerbakova   15-a vieta
        [226] 11:55   O.Ščerbakova
    Dėl 17-32 vietos      A.Mozolevskaja   21:0
         
   G.Šuliauskaitė      
   G.Šuliauskaitė   ->      
     G.Šuliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [164] 19:35    G.Šuliauskaitė  
        21:15  21:12 [17']  
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
    [141] 18:45    F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė     21:19  21:10 [17']    
   F.Gedminaitė      
    ->       17-a vieta
        [205] 10:40    L.Loginova
          21:12  21:14 [19']
   L.Loginova      
   L.Loginova   ->      
    [142] 18:45    L.Loginova    
   I.Baranauskaitė     21:15  21:16 [18']    
   I.Baranauskaitė      
    ->      
      [165] 20:00    L.Loginova  
        21:8  21:18 [15']  
   P.Zvezdinaitė      
   P.Zvezdinaitė   ->      
    [143] 18:45    E.Ogurkis    
   E.Ogurkis     21:19  21:16 [17']    
   E.Ogurkis      
    ->    F.Gedminaitė   19-a vieta
       
         E.Ogurkis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       A.Leimonaitė   ->   21-a vieta
       
       I.Baranauskaitė     ->
       
       P.Zvezdinaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D 
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.