Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Viltė Paulauskaitė 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [80] 15:30    V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė    
 9   Emilija Ogurkis 
 Gustė Šuliauskaitė 
    21:5  21:14 [14']    
[67] 14:40    L.Loginova, M.Barauskaitė      
 8   Lia Loginova 
 Minija Barauskaitė 
  21:11  21:16 [17']      
    [95] 16:15    V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė  
 5   Signė Borisenko 
 Monika Sukackaitė 
      21:18  20:22  21:17 [32']  
 S.Borisenko, M.Sukackaitė      
 12       ->      
  [81] 15:30    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 13         21:15  21:19 [21']    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [182] 09:50    S.Bagdonaitė, G.Mockutė
 3   Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
        21:15  21:17 [20']
 S.Bagdonaitė, G.Mockutė      
 14       ->      
  [82] 15:30    S.Bagdonaitė, G.Mockutė    
 11         21:6  21:4 [12']    
 M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė      
 6   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->      
    [96] 16:15    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
 7   Kristė Anciūtė 
 Ivija Baranauskaitė 
      21:18  17:21  21:12 [28']  
[68] 15:05    K.Anciūtė, I.Baranauskaitė      
 10   Augustė Leimonaitė 
 Patricija Zvezdinaitė 
  21:15  21:11 [16']      
  [83] 15:30    S.Golubickaitė, G.Nguyen Thi Thu    
 15         21:12  21:15 [16']    
 S.Golubickaitė, G.Nguyen Thi Thu      
 2   Samanta Golubickaitė 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  ->    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   3-a vieta
      [183] 09:50    S.Golubickaitė, G.Nguyen Thi Thu
       S.Golubickaitė, G.Nguyen Thi Thu   21:13  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Loginova, M.Barauskaitė    
    [97] 16:15    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
     S.Borisenko, M.Sukackaitė   21:9  21:17 [17']   5-a vieta
      [184] 09:50    S.Borisenko, M.Sukackaitė
     M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė     21:14  21:18 [21']
    [98] 16:15    K.Anciūtė, I.Baranauskaitė  
     K.Anciūtė, I.Baranauskaitė   21:18  22:20 [21']  
         
         
       L.Loginova, M.Barauskaitė   7-a vieta
      [185] 09:50    M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė
       M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė   21:14  21:18 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Ogurkis, G.Šuliauskaitė    
   E.Ogurkis, G.Šuliauskaitė   ->    
     E.Ogurkis, G.Šuliauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [84] 15:50    E.Ogurkis, G.Šuliauskaitė
        21:18  21:14 [20']
   .    
    ->    
     A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė  
   A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė     ->  
   A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.